1. İlk becerisini maksimuma çıkarana kadar efsanevi komutanlarınızı 10. seviyenin üzerinde seviyelendirmeyin!
 2. Başlangıçta şehirlere saldırmayın, kazandığınızdan daha fazlasını kaybedersiniz, birliğiniz ölecek, sunucudaki itibarınız depolanacak ve bazı düşmanlar kazanacaksınız. Sonunda şehirleri yakacaksınız, ancak oyun hakkında hiçbir şey bilmediğinizde bunu yapmayın.
 3. Hesabınız için, amacınız City Hall lvl için acele etmektir. 22 böylece 5 ordu gönderebilirsiniz.
 4. İkinci hedefiniz, Seviye 4 Birlikleri için acele etmektir, o zaman oyuncuların çoğuyla eşit düzlükte bir alanda olacaksınız. T4’ten sonra gerçekten noob aşamasından çıktığınız zaman olduğunu söyleyebilirim.
 5. Oyunu öğrenene kadar para harcamayın. Jumper olmanın ne anlama geldiğini öğrenin ve jumper olun. Jumper olmanın ivmesi size birçok avantaj sağlayacaktır. Jumper olmak, satın alabileceğiniz oyun içi paketlerin yaklaşık 200 $ ‘ı değerindedir.
 6. Bu oyunun makro amacı, haritanın ortasında The Lost Temple’ın kontrolünü ele geçiren ilk ittifakta olmaktır. Bu tapınağı ilk kazanan ittifak bir sürü ödül alacak, ödüller yaklaşık 50 dolar değerinde diyebilirim.
 7. Haritanın dış alanından (Bölge 1) başlıyorsunuz ve haritanın merkezine (Kayıp Tapınağın olduğu Bölge 3, Bölge 3) hareket etmek için ortalamanın etrafında dağılan geçişlerin kontrolünü ele geçirmek için ittifakınızla birlikte çalışıyorsunuz. ).
 8. Kayıp Tapınağın kontrolünü ele geçirdikten sonra, bu oyunun bir sonraki makro hedefi, krallığınızın yanındaki Kayıp Krallık haritası için diğer 7 krallıkla rekabet etmektir. Bundan sonra daha da fazla ödül alacaksınız. KVK’dan sonraki goller henüz çıkmadı.
 9. İyi bir ittifak bulun, ittifakınıza sadık olun ve işinizi yapın. Çalıştığınız bir şirket gibi düşünün (gerçek hayatta), aynı kuralların çoğu geçerlidir.
 10. Bir krallık küçük bir topluluktur (krallık başına ortalama 200-400 gerçek oyuncu). Ad * ck olmayın, sebepsiz yere rastgele insanlara saldırmayın. Sadece bütün bir ittifaktan veya bir balinadan intikam eylemleri getirmekle kalmaz, aynı zamanda kelimeler de yayılır. İtibarınız berbatsa, bu krallıkta da tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi zor zamanlar geçireceksiniz.
 11. Bir ittifak kurmayın, bu çok iş var ve henüz hazır değilsiniz. Liseden hemen sonra bir iş kurmaya çalışmak gibi düşünün, zordur.
 12. Oynaması ücretsiz çok eğlenebilir. Savaşlarda hükmetmeyeceksin, ama kendi rolünü yapacaksın.
 13. Ortalama insanlara kıyasla ne kadar gücünüz olduğunu bir düşünün. Bu oyundaki güç oranınız, gerçek hayatta bulunduğunuz yerle hemen hemen aynı. Örneğin, ortalamanın biraz üzerinde gelire sahip bir beyaz yakalıyım, sunucumdaki gücüm de biraz öyle (çünkü eğlence için ayırmak istediğim para miktarı bu).
 14. Daha da iyisi bir çiftçilik hesabına sahip olmak, birden fazla çiftçilik hesabına sahip olmak. Bu bir savaş oyunudur ve savaş tamamen kaynaklarla ilgilidir. Lvl 12 çiftçilik hesabı çalışıyor, lvl 17 lüks.
 15. Daha sonra, iyileşirken, bir seferde küçük bir miktar iyileştirin, böylece birlik üyeleriniz işi hemen yapmanıza yardımcı olabilir.
 16. İttifak merkezi, CH’den sonra en önemli 2. bina. Seviye ne kadar yüksek olursa, ittifakınızdan o kadar fazla yardım alırsanız, bir şeyleri daha hızlı inşa edebilir / araştırabilirsiniz. Ayrıca, araştırma binası araştırma hızı bonusu verir.
 17. Komutan eşleştirmesiyle ilgili sorularınız varsa, komutan eşleştirme aracını kullanabilir ve ardından Keşif modunda test edebilirsiniz. Aynı aşamada farklı çiftler gönderin ve hangisinin daha iyi sonuç verdiğini görün.
 18. Hastane seviyeniz, kaç askeri iyileştirebileceğinizi etkiler, hastane kapasitesi aşılırsa, askerleriniz ölecek.
 19. İttifak bölgesindeki çiftlik,% 25 çiftçilik hızı kazanır, ayrıca ittifakınız kaynakların bir kısmını alır.
 20. Tüm barışı koruma komutanları yatırım yapmaya değer (Mina barışı koruma komutanı değildir). Hızlı bitirme etkinlikleri, hızlı harcama eylem noktaları ve koruyucu çiftçilik için bunlara ihtiyacınız olacak. Barışı koruma yetenek ağacının en alt kısmının maksimize edilmesine ihtiyaçları olacak (Safkan İngilizler).
 21. Dragon Lancer, rünleri toplamak için iyi bir ikincil komutan birimidir.
 22. Yükseltmeden önce rünlerin etkinleştirilmesi gerekir.
 23. En büyük Starlight daha fazla deneyim verir, orta Starlight daha fazla şans verir, şanslar 2x deneyim elde etme şansınızı artırır.
 24. Tüm gelişmiş komutanlarınıza yıldız atlayın. Onları 4 yıldıza atlamak mümkündür.
 25. Ekstra Komutan Heykellerini saklayın, bunları Geçmiş Zafer Etkinliğinde değerli eşyalarla takas etmek için kullanabilirsiniz.
 26. Lohar’ın Deneme etkinliği, çiftçilik hesaplarının kaynak alması için en iyi etkinliktir.
 27. Maxed Skills Epic Commander, 5/1/1/1 Legendary Commander’dan daha iyidir. 5/5/1/1 Efsanevi Komutan, Maxed Skills Epic Commander’dan daha iyidir
 28. Genelde Süvari hızdır, Piyade tanktır, Okçu AoE / yüksek hasardır.
 29. PvP’de akıllı olun, ne yaptığınızı bilmiyorsanız, yenebileceğiniz kişiyi yenin. Yani zıplayan beyaz sayı rakibinizden daha küçük.
 30. Şehrinizi ittifak bölgesinin sınırına ışınlayın, böylece kaynak karoları ittifak bölgesinin içinde ortaya çıkabilir.
 31. İttifak kredisini bölgesel ışınlanma Hedefli Işınlanma Işınlamalarına harcayın, ne harcayacağınızı bilmiyorsanız, paranızın karşılığını en iyi şekilde alırsınız ve pek çok faydası vardır.
 32. Gizemli mağazada Hızlanma için Mücevher Taşları harcamak istiyorsanız,% 80 indirim en iyisidir, nadirdir. % 70 o kadar nadir değil ama sorun değil. Daha uzun süre hızlanma, indirim aynı olduğunda mücevher başına daha kısa sürede hızlanmadan daha fazla değer sunar.
 33. Her zaman, her zaman VIP mağazasında kaynak harcayan her şeyi satın alın.
 34. Mümkünse birlik eğitiminizi ve yükseltmelerinizi zamanlayın. Gizemli tüccarı çağırmak için oldukça büyük bir şansları var.
 35. Tomoe Gozen ve Kusunoki (tartışmalı) şu anda o kadar iyi değil, diğer tüm komutanlar yararlı.
 36. Bir çift PvP komutanına odaklanın, her şeyi bu çifte bırakın ve buna göre araştırma yapın. Bu, en güvendiğiniz çift olan birincil çiftinizdir.
 37. Bir balina olmadığınız sürece, oyunun sonunda üç tür birliğe de odaklanamayacaksınız. 4. kademe sonrasındaki araştırma oldukça pahalıdır. On milyonlarca kaynaktan ve pahalı yüzlerce günlük araştırma süresinden bahsediyorum. Birincil birliğe ve ikincil birliğe sahip olun. 3. türü unutun.
 38. Şu anda Cavalry için oyun metası Minamoto + Cao Cao, Piyade için Richard + Charles, Archer için Sid + Yi.
 39. Seferi 3 ⭐’ye tamamlayın, bu şekilde her gün ücretsiz jeton kazanırsınız. Geçemeyeceğiniz aşamayı geçmek için birlik artıran buff öğesini kullanabilirsiniz (60+ aşamalarda önerilir).
 40. Belediye binası lvl 22 ve kademe 4 mü? Tebrikler! Yapınızı ve araştırmalarınızı en üst düzeye çıkarmak için yolunuzun yaklaşık 1 / 4’üne sahipsiniz. 5. Seviye Birliklere sahip olmak için minimum güç 39 milyon güçtür.
 41. 5 yıldızlı Komutanı 6 yıldıza yükseltmek için ortalama 450 normal yıldıza ihtiyacınız var. Komutanlarınıza 6 yıldız atmaya çalıştığınızda bu bir şişe boyun.
 42. Komutan seviyesi önemlidir, çünkü fazladan birliğe liderlik edebilir veya becerilerin kilidini açabileceği için değil, daha önemlisi daha fazla yetenek puanına sahip olacaktır.
 43. Çin, hız bonusu oluşturması nedeniyle başlamak için en iyi Uygarlıktır. Medeniyeti yolda bir kez ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Benimle Fransa hakkında tartışmayın Joan ya da Britanya Boudica’yı alırsanız, onları Çin ile de alacaksınız, çok yakında.
 44. Arkadaş edin. Aslında bir paket yapın, 10 arkadaş diyelim. Tek hareket edersiniz. Biri seninle kavga mı ediyor? Tüm paketinizle savaşırlar. İttifak lideri sizi tekmelemek mi istiyor? Tüm 10’unu tekmelemek zorundadır. Bu, bir ittifak yürütmekten daha kolaydır.
 45. Seviye 1 kuşatma birimlerinizi koruyun, yükseltmeyin. Çiftçilik için iyidir çünkü hızlıdır ve çok fazla yükleyebilir. Ayrıca rastgele komutanla getirip kenara koyarak yara oranını% 60’ın altında tutarak seferde yardımcı olur.
 46. Mightiest Vali’nin öldürme olayına dikkat edin. O gün çiftçilik yaparken saldırıya uğrayabilirsin.
 47. Efsanevi Komutan Heykeli Evrensel Efsanevi Heykellerinizi aynı anda yalnızca 1 komutana odaklayın, özellikle de bir F2P oyuncusuysanız!
 48. Evrensel Hızlandırmalarınızı Askeri Teknolojiyi acele etmek veya Belediye Binası Lvl’e ulaşmak için harcayın. +22 (Güç / Hızlandırma Olayları sırasında daha verimli olmak için).
 49. Telefonunuz oynayarak pili çabuk bitirirse, Ayarlar / Genel Ayar’da grafik kalitesini düşürün veya PC’de Rise of Kingdoms oynayın.
 50. Sebepsiz olarak Mücevher harcamayın, More Than Gems etkinliği gibi iyi bir etkinliğin başlamasını bekleyin.
 51. Bir F2P oyuncusuysanız, Eğitim Birlikleri olan MGE’nin (Mightiest Governor Event) ilk aşamasında, hızlandırmalarınızı birlik oluşturmak için kullanmayın. Liderlik tablolarında üst sıralarda yer alma şansı elde etmek için eğitim hızlarınızı en az 2 hafta boyunca kaydedin!
 52. Özel etkinlikler için Eylem Noktası Eylem Puanlarınızı kaydedin. (örn. Stratejik Yedekler, Lohar Denemeleri, Clarion Call vb.)
 53. Kaynak jetonlarınızı Envantere kaydedin ve bunları yalnızca olaylar veya savaşlar (acil durum) sırasında kullanın.
 54. Bina kuyruğunuz doluysa (1/1 veya 2/2) ve Günlük Hedefleri tamamlamanız gerekiyorsa (Bir bina inşa et), bina listesindeki “Dekoratif” bölümünden tek bir yol yerleştirebilirsiniz. Bir bina kuyruğu gerektirmez ve hedefi kolayca gerçekleştirebilirsiniz!
 55. Oyunun başında çiftçiliğe odaklanın ve parçalardan en fazla kaynağı alın! Kuşatma birimleri kaynaklar için en fazla kapasiteye sahiptir, bu yüzden her zaman yeterli miktarda sahip olduğunuzdan emin olun! Toplama yeteneklerini aktif hale getirmek ve böylece çiftçilikte kendinize çok zaman kazandırmak için “Toplama Komutanları” nı uygun bir seviyeye getirin!
 56. Belirli bir miktar Eylem Puanı harcamanızı gerektiren etkinliklerde (örn. 5 bin Eylem Puanı kullanın), bunlardan yeterince yoksa veya biriktirmek istiyorsanız, Barbarlar veya Forts’ta spam göndermeyi deneyebilirsiniz! Nasıl işliyor, bir Kale’de bir miting başlatırsınız, ancak sonra ralliyi iptal edersiniz; sizi Eylem noktasına geri döndürür, ancak kullanıldıkça etkinlikte sayılır. Aynısı Barbarlar için de geçerli, Onlara saldırabilirsiniz ama hemen sonra iptal edin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here