WoW’daki dahili posta veritabanı hatalarını nasıl düzeltebilirim?

WoW’da posta veri hatasını düzeltmek için WoW arayüzünü sıfırlayın

  1. World of Warcraft çalışıyorsa kapatın.
  2. World of Warcraft’ın kurulum dizinine gidin. Genellikle şu dizinlerden birinde bulunur:C:\Program Files (x86)\World of Warcraft C:\Program Files\World of Warcraft C:\Users\Public\Games\World of Warcraft
  3. Size sorunları veren WoW sürümü için klasörü açın. ( _Retail_ perakende sürümü / için _classic_ klasik sürümü için ).
  4. Önbellek , Arayüz ve WTF klasörlerini yeniden adlandırın . Yeniden adlandırdığınız her klasöre _Old 
    eklemenizi öneririz,  örneğin Cache_Old.
wow-dahili-db-mail-error-yeniden adlandırma-klasörleri

Alternatif olarak, bu klasörleri silebilirsiniz, ancak buna karşı bir tavsiyede bulunuruz. Bir güncellemeden sonra WoW eklentilerinizin sıfırlanması ihtimaline karşı, bir yedeklemeye sahip olmak her zaman iyi bir uygulamadır .

WoW Önbelleği, Arayüz ve WTF klasörlerini yeniden adlandırdıktan veya sildikten sonra, WoW’u yeniden başlatın.

WoW başlatıldığında tüm dizin yapısını yeniden oluşturacak ve arayüzü sıfırlayacaktır.

Buna ek olarak ve maalesef postanız için tümünü aç özelliğini devre dışı bırakacaktır .


Vanilla WoW dahili posta veritabanı hatası

open-all-feature-wow-internal-mail-error

Gerçek dünya gibi, World of Warcraft’ın da kendi posta sistemi vardır. Oyuncuların öğeleri göndermek ve birbirleriyle iletişim kurmak için kullanabilecekleri bir özellik.

Ancak, bu yetenek sadece oyuncu kontrollü karakterlerle sınırlı değildir. NPC’ler (Müzayede Evi’nin yanı sıra) oyunculara mesaj göndermek için de kullanabilir.

WoW ekosisteminin çok önemli bir parçası. Bununla birlikte, Vanilla WoW’da her zaman eksik görünen bir seçenek, aynı anda birden çok posta iletisini açma yeteneğidir.

Bir açık tüm özellik bir mesaj-to-mesajında bazında gelen kutunuzdan altın veya öğeleri toplayarak sıkıntısından kurtarır olacaktır.

Bu yetenek kutudan çıkan WoW ile gelmese de, çeşitli WoW arayüz eklentileri aracılığıyla eklenebilir .

Ne yazık ki, bazı durumlarda bu eklentiler hatalı olabilir .

Bilgisayar Hatalarını
Kaldırın Güvenlik sorunlarına ve yavaşlamalara neden olan hataları bulmak için Restoro Onarım Aracı ile bir PC Taraması çalıştırın. Tarama tamamlandıktan sonra, onarım işlemi hasarlı dosyaları yeni Windows dosyaları ve bileşenleriyle değiştirir.Sorumluluk reddi beyanı: Hataları gidermek için ücretli bir plana yükseltmeniz gerekir.

WoW’un dahili veritabanı hatası bunun en iyi örneğidir. Auction House ve mail UI  eklentilerinin neden olduğu en yaygın hatalardan biridir  .


WoW, posta veritabanına altın kaybediyor hatası

Oyuncular, diğer karakterlerden veya Müzayede Evi’nden aldıkları postaları yağmalamaya çalıştıklarında genellikle WoW dahili posta veritabanı hatalarıyla karşılaşırlar.

Bazı oyuncular bu hata nedeniyle altın veya eşya kaybettiklerini bildirdi.

Bazı nadir durumlarda, bu hata başka bir kullanıcıya mesaj göndermeye çalışırken ortaya çıkabilir.

Bu sorunu çözmenin en etkili yolu, herhangi bir postayı veya Auction House eklentisini devre dışı bırakmak veya kaldırmaktır. Bununla birlikte, arayüz dosyalarınız bozuksa, kullanıcı arayüzünü sıfırlamanız gerekecektir.

WoW eklentisi tüm posta dahili veritabanı hatasını aç

Yukarıdaki adımları izledikten sonra, hangi postanın veya Auction House eklentisinin sizin için daha iyi çalışacağını, yükleyerek ve tüm yeni mesajlarınızı açmaya çalıştığınızda size herhangi bir hata verip vermediğini test ederek sorun giderebilirsiniz.

Ancak, eklentinin mutlaka sorun olmayabileceğini unutmamak önemlidir. Bu hata, eklentinin kötüye kullanılması veya bellek / ağ kaynağı hatası nedeniyle ortaya çıkabilir.

Bu, özellikle WoW’da yüksek gecikme ve sık bağlantı kesintileri yaşamaya eğilimli kullanıcılar için geçerlidir .

Altın kaybederken klasik WoW dahili posta veritabanı hatası

WoW’un arayüzünü sıfırladıktan sonra bir posta veritabanı hatası almak genellikle bir posta mesajı göndermeye çalıştığınızda gerçekleşir.

Postayı göndermeye çalıştığınız karakterin adı mevcut sunucuda mevcut olmayabilir. Ayrıca bir konu satırının oluşturulduğundan emin olmanız gerekir.

Bu hatayı gidermenin tek yolu, bir sonraki e-posta mesajınızı göndermeden önce bir saat beklemektir. 


Bu çözümlerden herhangi biri sizin için çalıştı mı? Posta tabanlı başka hangi  WoW hatalarıyla karşılaştınız? Yorumlarda bize bildirin.


SSS: WoW dahili posta veritabanı hataları hakkında daha fazla bilgi edinin

  • WoW neden postadan veri tabanına altın kaybediyor hatası?

Bu hata, birden çok mesajdan öğe veya altın almaya çalışırken meydana gelir. Çok gibi WoW akışı hatası , bu hata çok can sıkıcı olabilir.

  • WoW’da posta nasıl okunur?

World of Warcraft’ta postayı kontrol etmek için, oyunda gerçek bir posta kutusu bulmanız gerekecek. Genellikle bir hanın yakınında bulunurlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here