Ubisoft, Immortals Fenyx Rising’e daha iyi bir bakış, Scott Pilgrim vs. The World’ün dönüşü : The Game ve Prince of Persia: The Sands of Time Remake ve devasa çok oyunculu Riders Republic gibi yeni oyunlar .

İşte bilmeniz gereken her şey:

UBİSOFT CEO’SU, ŞİRKETİN ÇEŞİTLİLİK, KATILIM, IRKÇILIK VE CİNSEL SUİSTİMALLE İLGİLİ SORUNLARINI ELE ALIYOR

Ubisoft’un bugün yaptığı en önemli duyuru, özellikle Forward etkinliğinin bir parçası değildi – Ubisoft CEO’su Yves Guillemot nihayet ırkçılık, cinsel suistimal ve görünüşe göre bir parçası olan çeşitlilik ve katılım eksikliği raporlarına değinen bir açıklama yaptı. Ubisoft’un yıllardır şirket kültürü. Guillemot, “Uzun bir yolculuğun başındayız,” dedi. “Gerçek değişim zaman alacak.”

Şirket ayrıca kadınlar ve “yeterince temsil edilmeyen gruplardan bireyler” için mentorluk fırsatlarını artırmak üzere tasarlanmış iki yeni programı da duyurdu . Ubisoft, Twitter’da Guillemot’un mesajının “zamanlama kısıtlamaları” nedeniyle ana etkinliğe dahil edilmediğini, ancak istek üzerine görüntüleme için yayınlandığında videoya ekleneceğini belirtti.

IMMORTALS FENYX RİSİNG , WİLD -ESK OYUN TARZININ NEFESİNİ ALIYOR

Ubisoft nihayet , Yunan mitolojisinden esinlenen dünyayı ve Nintendo’nun The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan esinlenmiş görünen oyunu gösteren , yaklaşmakta olan Immortals Fenyx Rising (daha önce Gods & Monsters olarak biliniyordu) hakkında daha fazla bilgi açıkladı . 3 Aralık’ta Switch, Xbox One, PlayStation 4, PC ve Stadia’da çıkacak. Daha fazla bilgi için uygulamalı izlenimlerimize buradan göz atın .

PRİNCE OF PERSİA: THE SANDS OF TİME , MODERN BİR VERSİYONA KAVUŞUYOR

2003 klasik Prince of Persia: The Sands of Time , 2021’de Xbox One, PlayStation 4 ve PC için yeni bir versiyona kavuşuyor. Ubisoft, oyunu modern Anvil motorunda sıfırdan yeniden inşa ettiğini ve yeniden yapılanmanın geliştirilmiş savaş ve kamera kontrollerine sahip olacağını söylüyor. 21 Ocak’ta çıkacak.

RİDERS REPUBLİC , EKSTREM SPORLARI DEVASA BİR ÇOK OYUNCULU ÇEVRİMİÇİ OYUNA DÖNÜŞTÜRÜYOR

Ubisoft ile daha da büyük bir çevrimiçi kitleye doğa sporları alıyor Riders Cumhuriyeti , yaratıcıları gelen devasa çok oyunculu oyun Dik , bisikleti wingsuiting, kayak, snowboard, ve daha fazlasını içeren adrenalin dolu aktiviteler her türlü odaklanmıştır. Şirket, ABD ulusal parklarından alınan gerçek GPS verilerine dayalı devasa haritalar ve aynı anda 50 rakibe karşı yarışma yeteneği vaat ediyor. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S, Google Stadia ve PC için 25 Şubat 2021’de başlayacak.

SCOTT PİLGRİM VS. THE WORLD: THE GAME GERİ DÖNÜYOR

Bryan Lee O’Malley’in ikonik çizgi roman serisinin uyarlaması, piyasaya sürülmesinden on yıl sonra geri dönüyor (ve hala çeşitli dijital vitrinlerden açıklanamayan bir şekilde kaldırılıyor). Switch, Xbox One, PlayStation 4, PC ve Stadia için bu tatil sezonunda çıkacak. Bonus Knives Chau ve Wallace Wells karakter eklentilerini ve Anamanaguchi’nin son derece iyi chiptune film müziğinin geri dönüşünü içerecek.

RAİNBOW SİX SİEGE BU YIL YENİ NESİL KONSOLLARA GELİYOR

Ubisoft’un popüler esport atıcısı, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e sıçrıyor. Şirket, mevcut PS4 ve Xbox One için ücretsiz yeni nesil yükseltmelerle birlikte yıl sonuna kadar 4K ve 120 fps oyun oynamayı destekleyeceğini vaat ediyor. sahipler. Şirket ayrıca, ülke bazlı yeni bir Rainbow Six Siege Dünya Kupası yarışmasını ve Splinter Cell’den Sam Fisher’i temel alan yeni bir içerik sezonu duyurdu .

WATCH DOGS LEGİON , ÖZEL STORMZY VE AİDAN PİERCE GÖREVLERİNE SAHİP OLACAK

Yakında çıkacak olan Watch Dogs Legion , 29 Ekim’de özel bir “Fall On My Enemies” göreviyle oyunda yer alacak olan, Londralı popüler rapçi Stormzy tarafından bir kamera hücresine sahip olacak. Ek olarak, ilk Watch Dogs’un yumuşak, şapka takan kahramanı Aidan Pearce , yaklaşan bir DLC genişlemesinde oynanabilir bir karakter olarak seriye geri dönecek.

HYPER SCAPE , SINIRLI SÜRELİ BİR “TURBO MOD” ALIYOR

Ubisoft, Hyper Scape battle royale’sinde Fortnite’ın kitabından yeni, sınırlı süreli bir “Turbo Modu” ile bir sayfa alıyor ; bu , Epic’in Solid Gold moduna benzer şekilde , oyuncuları tüm silahların olduğu hızlı tempolu bir oyuna sokuyor. maksimum nadirlik. 15 Eylül’de başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here