En iyi Warzone ekipmanı için mi arıyorsunuz? Oldukça özelleştirilmiş tüfekler ve faydalı avantajlarla etrafta koşan oyuncuları fark etmiş olabilirsiniz. Yüklemelerden zaten yararlanmıyorsanız, hemen başlamalısınız.

Teçhizatlar, birincil ve ikincil silahları, avantajları ve diğer ekipmanları seçmenize izin verir. Warzone’un teçhizat yapısı Multiplayer’a benzer, ancak onları bir maç sırasında elde etmek oldukça farklı. Ekipmanlar, Verdansk’a dağıtılan nakit parayla satın aldığınız bir oyun içi bakım paketi şeklini alır. Akıllıca seçim yaparsanız, bir maçın gidişatını değiştirmek için yeterli olabilirler. İşte size kişisel cephaneliğinize eklemeniz gereken teçhizat hakkında bazı önerilerle birlikte Warzone teçhizat sistemine bir giriş.

Çok Oyunculu ve Warzone dizilimleri arasındaki fark nedir?

Yüklemeler, Call of Duty’nin Çok Oyunculu modunda, bir maçtan önce menülerde birincil ve ikincil silahları, avantajları ve el bombalarını seçebileceğiniz bir özelliktir. 10.000 $ ‘lık yüksek bir fiyat talep ettiğinizde, haritada istediğiniz yere paraşütle atılacak bir dizi ekipman arasından seçim yapabilirsiniz.

Warzone’da, Multiplayer’dan biraz farklı. Birincisi, Warzone’un kendine ait olduğu için killstreak’lerin herhangi bir etkisi yoktur. Ve doğal olarak, bu bir battle royale olduğu için, her öldüğünüzde müsait değiller. Bunun ötesinde, aynı şekilde çalışırlar ve birini geri almak, eski bir çift ayakkabının içine adım atmak gibidir. 

Warzone dizilimleri nasıl özelleştirilir

Warzone ana menüsüne gidin, ardından ‘Silahlar’ menüsüne gidin. On adet özel ekipman yuvanıza erişmek için buradan ‘Düzenlemeyi Düzenle’ye dokunabilirsiniz. Bunu yaparken düşünmeniz gereken bazı şeyler var. Önceki maçlarda hangi silahları kullanmaktan hoşlandın? En yararlı bulduğunuz ekipman hangisi? Düşmanlarınıza avantaj sağlayan hangi avantajların olduğunu düşünüyorsunuz? Bunlar, oyun içi bir yük ile cevaplayabileceğiniz sorulardır. 

Warzone oynarken seviye atlarsınız, ancak bir süredir Multiplayer’ı güçlendiren diğer oyuncuların yeni başlayanlara göre bir avantaja sahip olması mümkündür. Bunun nedeni, muhtemelen oyundaki her silaha erişebilecek olmalarıdır, bazıları başlangıç ​​cephaneliğinden daha iyidir. Bu, avantajlara, alan geliştirmelerine ve el bombalarına kadar uzanır, bu nedenle botlarınızın yere değmesi konusunda fikirlerinizi koruyun.

Warzone’da teçhizat nasıl edinilir

Yükünüzü tasarlamak savaşın sadece yarısıdır: Artık onu oyun içinde geri almanız gerekir. Verdansk’a indiğinizde, haritayı kontrol edin ve Warzone’un “Satın Alma İstasyonları” na bakın, temel eşyaları ve öldürme serilerini satın alabileceğiniz küçük elektronik kutular. Biraz para topladıktan sonra oraya gidin ve tetikte olun: Diğer hileli ekipler civarda kamp yapmayı sever. 

Satın alma istasyonunda, listenin altında 10.000 $ ‘lık’ Yük Düşürme İşareti ‘seçeneğini görmelisiniz. Pahalıdır, bu yüzden sizi ganimet için belirli alanları aramakla görevlendiren Çöpçü sözleşmelerine dikkat edin. Harita üzerinde büyüteç simgeleriyle işaretlenirler. Markörü tuttuktan sonra, onu bir bakım paketi gibi güvenli bir yere atın. Düştüğünde, yanına yürüyün, sandıkla etkileşime geçin ve hangi ekipmanlarınızı istediğinizi seçin. 

Faydalı ipucu: Overkill avantajı ilk başta inanılmaz derecede kullanışlı geliyor (bir teçhizatta iki ana silah bulundurun), ancak fazladan kırmızı bir perk ile iki ana silahın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, sadece tasarruf edin ve iki mühimmat işaretini düşürmeyin. hiç Overkill kullanmanız gerekir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here