Yeni Medeniyet Vikingler, yeni komutanlar ve tüm oyunu değiştirebilecek pek çok avantajla Rise of Kingdoms dünyasına geliyor!

Viking binaları

Vikingler Medeniyeti

  • Başlangıç ​​Komutanı : Bjorn Ironside
  • Özel Birimler : Berserker

Ayrıcalıklar

Piyade Saldırısı +% 5

Piyade komutan-birlikleri, garnizon savunması ve açık saha oynamayı seviyorsanız, Vikingler gibi harika bir Medeniyet seçmenin tam zamanı.

Bu, özel birimleri ve hem Açık alan hem de Ralli her türlü muharebede etkili olan ana saldırı tutkunu sayesinde Piyade’de uzmanlaşmış bir medeniyettir!

Bu, şimdiye kadar Piyade birimlerinin hasarını artıran tek Uygarlıktır ve bu, oyun metasını ciddi şekilde değiştirebilir.

Karşı Saldırı Hasarı +% 3

Vikingler gerçekten savaş ve savaşları teşvik ediyor, başka bir harika PvP güçlendirmesi, Karşı Saldırı Hasarı sunuyor! Bu, savaş halindeyken askerlerin artık çok daha fazla hasar verebileceği anlamına geliyor!

Karşı saldırı, ordunun savaşta alabileceği en yüksek hasar miktarı olduğu için PvP odaklı bir istatistiktir; Pek çok üst düzey komutan yalnızca fiziksel hasara sahiptir ve Karşı Saldırı, onlara karşı en iyi istatistiklerden biridir.

Birlik Yükü +% 10

Birlik Yükü , esas olarak haritada kaynak toplamak için bir çiftçilik istatistiğidir!

Önceki avantajlar için Vikingleri seçmek istiyorsanız, Savaşlar için her zaman daha fazla kaynağı toplayabileceğiniz için Birlik Yükü güzel bir eklentidir.

Rise of Kingdoms’da, haritada olabildiğince çok kaynak yetiştirmek için uzmanlaşmış Beceri ve Yeteneklere sahip çok sayıda Toplama komutanı var .

Vikinglerin  Komutanları

Becerilerini görmek için her komutana dokunun!

bjorn demir
Bjorn Ironside
Ragnar Lodbrok
Ragnar Lodbrok

Vikinglerin Özel Birimleri

T4 Birimi

T5 Birimi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here