S.) Oyun hakkında daha fazla bilgiyi oyun içinde nasıl öğrenebilirim?
A.) Neredeyse her pencerede, örneğin, Belediye Binayı yükseltmek için tıkladığınızda , bir yerde bir “i” simgesi olacak ve baktığınız şeyle ilgili temel bilgileri alabilirsiniz.

S.) Mücevherlerimi ne için harcamalıyım?
A.) VIP seviye 6’ya ulaşıncaya kadar VIP puanlarında harcayın. VIP seviyeleri, kaynak üretimini ve tren ve bina hızları gibi diğer istatistikleri artırarak her şeyi artırır. VIP seviye 6’da ikinci inşaatçı kuyruğuna kalıcı erişim elde edersiniz. VIP seviye 6’dan sonra, taşlar için en iyi fırsatlar genellikle VIP mağazasında veya bazen seyahat eden gizemli tüccardadır.

File: Kingdoms Yükselişi – nasıl taşlar Kılavuzu-0 harcamak gerekir
S.) Hangi komutanı yükseltmeliyim?
A.) Oyun tarzınız ve onlarla kullanım planlarınız gibi dikkate alınması gereken birçok şey vardır. Komutan Kılavuzuna bakın .

Ayrıca , daha kolay bir oyun için Komutanlarınızı yükseltmenin en etkili yollarını görmek için Shinchi42’nin Tüm Komutanlar İçin Nihai Yetenek Kılavuzu’na da göz atabilirsiniz !

S.) İkincil komutanların faydaları nelerdir?
A.) Birincil komutanınızı 3 yıldıza götürdüğünüzde, ona yürüyüş sırasında İkincil bir komutan atayabilirsiniz. İkincil komutanlar sadece destekleyici becerileri yürürlüğe girerek kısmen destekleyici bir rol oynarlar. İkincil komutan Yeteneklerin hiçbir etkisi yoktur.

S.) Farklı bir sunucu / krallıkta bir şehri nasıl başlatabilirim?

A.) Ekranınızın sol üst tarafındaki resminizi tıklayın> ayarlar> karakter yönetimi> yeni karakter oluştur.

S.) Şehrimi / üssümü yeni bir krallığa nasıl taşıyabilirim?

A.) Gereksinimler:

  • Bir “Başlangıç ​​Teleport” u olmalı (oyuncular Belediye Binası Seviye 7’ye ulaştıklarında bunlardan 2 tane kazanırlar .
  • İttifakta olamaz
  • Belediye Binası seviye 8’in altında olmalıdır
  • Hiç savaşta değilsin
  • Tüm yürüyüş kuyrukları boş
  • Şehrinizde takviye yok
  • Krallık başına sadece 2 karakter.

Nasıl ?: Ekranınızın sağ alt köşesinde bir dünya düğmesi görünene kadar şehrinizden uzaklaşın. Krallık listelerini görmek için dünyayı seçin. Tercih edilen krallığı seçin, ardından listelenen bir “Işınlanma” seçerek tercih edilen bölgeyi seçin.

S.) İttifakımın topraklarına nasıl ışınlanabilirim?

A.) İki seçenek var – Bölgesel Işınlanma , oldukça ucuz. İttifakınızda bir bölge oluşturan bir Kale olduğunda, Bölgesel Işınlanma’yı kullanarak bir şehri aynı krallığın herhangi bir bölgesinden o bölgeye taşıyabilirsiniz.

Hedeflenen Teleport olacak da iş, senin ittifak bir bölge henüz kurmuştur olsun veya olmasın. Bu Daha Pahalı.

S.) Bir kale yıkıldığında ne olur?

A.) Kale kaldırılır ve alan artık işgal edilmiş sayılmaz.

S.) Bir kaleye nasıl saldırıyorsunuz?

A.) Miting yapmadan önce düşman ittifakının kale alanına dokunmak için ittifakınızın bölgesini genişletmelisiniz.

S. Yeni bir ittifak kurarken birincil hedefleriniz neler?

A.) Merkez Kalenizi bir Alter veya Sanctum yakınında inşa etmeye çalışın. Sonra devralın ve avantajlardan yararlanın. Ayrıca, size saldırmamaları için önceden kurulmuş büyük İttifaklardan uzak durmaya çalışın.

S.) İttifak Bölgesini nasıl oluşturur ve genişletirim?

A.) Önce bir Kale koymalısınız. Bunun için en az 20 ittifak üyesi ve toplamda en az 500.000 İttifak Gücü VE 1.000.000 ittifak kredisi olmalıdır. Daha sonra bir İttifak bayrağı, sınırları bir kaleden veya daha önce yerleştirilmiş bir bayraktan mevcut bir sınıra temas ettiği sürece yerleştirilebilir. İlk İttifak Bayrağı 50.000 İttifak Kredisine mal olur.

S.) Birliklerini bir mitingden çekebilir misin?

A.) Hayır, birlikleriniz ralli üssüne girdikten sonra onları hatırlamanızın bir yolu yoktur. Bir orduyu yalnızca ralli üssüne ulaşmadan hatırlayabilirsiniz (Seçeneği görmek için yürüyen ordunun üzerine dokunun).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here