Mulan Rehberi

Rise of Kingdoms’ı açın ve Mulan’ı “Efsanevi Kahraman” etkinlik menüsünden ücretsiz olarak edinin . Etkinlik yalnızca 14 gün boyunca geçerlidir.

Yayınlandıktan 7 gün sonra Taverna Sandıklarında mevcut olacak .

ücretsiz mulan Rise of Kingdoms kazanın
Rise of Kingdoms mulan

Mulan

Nadirlik : Efsanevi
Çin  | Savaşçı Kadın
entegrasyonEntegrasyon | Barışı KorumaBarışı Koruma | destekDestek

Özet

 • Efsanevi Komutan Mulan, açık alanda eşi benzeri olmayan ve muazzam çok yönlülüğü olan “Savaşçı Kadın” ın temsilidir.
 • Beceriler ve yetenekler onu mükemmel bir komutan yapar, her savaşını ve performansını zafere ulaşmak için etkili kılar.
 • Mulan, hem PVP hem de PVE için kullanabileceğimiz güçlü bir komutan, birlikleri ve müttefikleri için inanılmaz bir tutkusu var.
 • Oyunda ikincil bir komutan olarak rolü mükemmel, kendi tarzında benzersiz bir komutan olarak oynuyor. Kendisine atadığımız her durumda veya görevde sahip olduğu etkinlik sayesinde.

Avantajlar dezavantajlar

Avantajlar

 • Becerileri her türden birim ve Rise of Kingdoms komutanı için mükemmeldir.
 • Oyundaki komutanlar için en iyi deneyim kazançları.
 • PVP (İkincil) ve PVE (Birincil ve İkincil) için mükemmeldir.
 • Kendi birliklerine ve ona yakın müttefiklerine havalı bir güçlendirme uygulayan güçlü bir AOE becerisine sahip.

Dezavantajları

 • Güçlü bir doğrudan hasar becerisine sahip değil.
 • Yetenekleri onu PVP için iyi bir birincil komutan yapmaz.

Mulan’ın Becerileri

BeceriAçıklama
Filial DindarlıkBu komutan ve müttefiklerin önderliğindeki birlikler, döngüsel etki alanındaki daha fazla saldırı, savunma ve sağlık ile 2 saniyeliğine artan yürüyüş hızı kazanır .Yükseltmeler:Saldırı, Savunma ve Sağlık Bonusu:% 5 /% 7 /% 9 /% 12 /% 15Mart Hız Bonusu:% 5 /% 10 /% 15 /% 20 /% 25
Bir adam olmak”Etrafınız sarıldığında alınan hasarı azaltır . Karşı saldırıların hedefin öfkesini azaltmak için % 20 şansı vardır . Bu etki yalnızca her 5 saniyede bir tetiklenebilir.Yükseltmeler:Hasar Azaltma:% 1 /% 2 /% 3 /% 4 /% 5Öfke Azaltma: 20/40/60/80/100
Khan SlayerOrdudaki her iki komutan da ek deneyim kazanır .Deneyim Bonusu:% 15 /% 30 /% 45 /% 70 /% 95
Türünün tek örneği GeneralSaldırıyı artırır . İkincil komutan olarak hizmet verirken, aktif beceriyi kullanmak, hedefin 3 saniye boyunca tüm kaynaklardan daha fazla hasar almasına neden olur .Yükseltmeler :Saldırı Bonusu:% 10 /% 12 /% 14 /% 16 /% 20Alınan Hasar Arttırıldı:% 10 /% 12 /% 14 /% 16 /% 20
İmparatorluğun savunucusuGelişmiş Beceri:  Filial DindarlıkBu komutan ve dairesel etki alanındaki müttefikler tarafından yönetilen birlikler 3 saniyeliğine % 20 artırılmış saldırı, savunma ve sağlık ve % 30 artırılmış yürüyüş hızı kazanır .

Mulan’ın Yetenek Ağaçları

Açık Alan Oluşturma

Önemli : PVP için Mulan’ı birincil komutan olarak önermiyoruz, etkili değil, PVP’de ” Barışı Koruma “, ” Destek ” ve ” Entegrasyon ” yetenekleri yetersiz, Mulan bir İkincil komutan.

” Filial Piety ” (aktif beceri) emrindeki her tür birimi güçlendirir, hatta içindeki herhangi bir yoldaşın, saldırı, savunma ve sağlığın dairesel bir yarıçapında bile yarar sağlar. Bu beceriden muazzam bir oranda alabileceğimiz ana istatistikler olacaklar (Uzmanlıksız% 15, Uzmanlık% 20). Ayrıca, uzmanlık gerektirmeden Mart hızını% 25, ​​uzmanlıkla% 30 artırır. Açık alanda birlik desteği için oyundaki en iyi becerilerden biri.

Açık alanda bir Savaşçı olarak, “ADAM OL ” onun en önemli becerilerinden biri olacak. % 5 ile çevrelenmişken aldığı hasar azaltımını arttırır ve karşılığında karşı saldırının Mulan’ın hedefinin öfkesini% 20 azaltma şansı vardır. Bu, Mulan’ın birden fazla düşman tarafından hedef alınabileceği PVP savaşları için çok önemli bir beceridir.

” Aceleci Kalkış “, ” Savunma Oluşumu ” veya ” Hücum ” gibi olası bir Yapıdaki yetenekler gereksiz olarak görülür.

Mulan, dövüşlerden kaçmak veya kovalamak için tavsiye edilen bir komutan olmayacak, Siege birimlerini savaşta daha az kullanacak ve bunlar, daha önemli olanlara ulaşmak için bu yeteneklerin geliştirilmesini gerektiren bazı iyileştirmeler var.

Becerilerine göre uzmanlığı, her tür birimin desteğidir ve “Entegrasyon”, birimlerine güçlü bir güçlendirme sağlayan bazı yeteneklere sahip olmasına rağmen, aynı yetenekler nedeniyle onu PVP için birincil komutan olarak kullanmak iyi bir fikir olmayacaktır. .

Sonuç : PVP’de az kullanılan farklı yetenek özellikleri ve “Eşsiz General ” yeteneği sayesinde , Mulan bir İkincil komutan olarak PVP için etkileyicidir, onu Birincil komutan olarak kullanmamalıyız.

Barışı Koruma Yapısı

PVE’nin birincil komutanı olarak Mulan, kendisini Barbarlara ve tarafsız birimlere karşı mükemmel bir savaşçı yapan ” Barışı Koruma ” yetenekleri sayesinde çok iyi .

“Khan Slayer” onun ana PVE becerisidir. Her iki komutanın da elde ettiği deneyim kazancını% 95 artırıyor ki bu inanılmaz.

Barışı Koruma Yetenekleri

 • Hızlı Çalışma : Barbarları ve diğer tarafsız birimleri yenerek elde edilen deneyimi% 15 artırır. Başka bir komutanın seviyesini yükseltmeye karar verirsek PVE için çok faydalı bir yetenek, ” Khan Slayer ” + ” Hızlı Çalışma ” = +% 110 ek deneyim kazancı.
 • Insight : Barbarlara ve diğer tarafsız birimlere saldırmak için eylem puanı maliyetini% 9 azaltır. Herhangi bir PVE etkinliğinde AP tüketmek istiyorsak gerekli yetenek.
 • Safkan İngilizler : Tüm birliklerin yürüyüş hızını% 9 artırır. Birliklerin yürüyüş hızını artırmak için büyük bir yetenek.
 • Killer Instinct: Barbar ve diğer tarafsız birimlere verilen normal saldırı hasarını% 9 artırır. Tarafsız birliklerin daha etkili bir şekilde ortadan kaldırılması için dahi yetenek.
 • Hakimiyet: Barbarlara ve diğer tarafsız birimlere verilen beceri hasarını% 15 artırır. Mulan’ın bir hasar yeteneği yoktur, ancak bu yetenek, bu tür hasara sahip herhangi bir ikincil komutana fayda sağlar.
 • Çift Taraflı Kılıç: Barbarlara ve diğer tarafsız birimlere verilen hasarı% 15 artırır, ancak aynı zamanda bu birimlerden alınan hasarı% 15 artırır. Birlikler tarafından alınan iyileştirme etkileri% 15 oranında artırıldı. Double-Edged adı gibi tarafsız birimlere verdiğimiz ve aldığımız hasarı artırsa da Mulan, askerlere ve savunmaya karşı gösterdiği büyük direniş sayesinde bu yeteneğin zayıflamasından pek etkilenmeyecek, pratikte hiçbir zarar görmeyeceğiz. kaşımak. Birliklerimizin iyileştirici etkilerini, herhangi bir ikincil komutan, hatta Mulan’ın kendisi bile en son yeteneği “ İyileştirme İlahisi ” ile sağlayabilecek% 15 artırır .
 • İyileştirme İlahisi : Barbarları veya diğer tarafsız birimleri yendikten sonra hafif yaralanmış birimlerin bir kısmını (iyileştirme faktörü 500) iyileştirir. Tarafsız birimleri yendikten sonra birliklerimize mükemmel iyileştirme sağlayacak yeni bir yetenek kazandık, hatta ” Dobule-Kenarlı Kılıç ” ile geliştirilecek.

Destek Yetenekleri

 • Gevşek Formasyon : Alınan beceri hasarını% 9 azaltır. PVP ve PVE için mükemmel bir yetenek, bizi etkileyen herhangi bir becerinin maruz kaldığı hasarı azaltacağız.
 • Burning Blood : Normal saldırılar fazladan 9 öfke verir. Mulan’ın her saldırısı, Rage’in yenilenmesini 9 artıracak ve bu da savaşlar sırasında becerisinin ortaya çıkmasını kolaylaştıracak.
 • Aceleci Kalkış : Bu komutanın önderliğindeki birlikler bir yapıdan ayrıldığında. Sonraki 10 saniye için sefer hızını% 60 artırır. Temel bir yetenek değil, ancak “Gençleşmek” için onu geliştirmek gerekiyor, bu yapıda belirli noktalara hızlı bir şekilde ulaşmak için uygularsak bundan faydalanabiliriz.
 • Rejuvenate : Bir beceri kullanıldığında anında 150 öfkeyi yeniler. ” Destek ” konusunda büyük bir yetenek, becerimizi kullanırken bize hızlı bir Öfke yenilenmesi sağlar, ” Kan Yakma ” özelliğinden etkili bir şekilde yararlanırsak, ” İbadete Dindarlık ” ı her savaşta yeniden kullanırız ve birliklerimiz sürekli olarak iyileştirilir, karşılığında da bundan yararlanırız müttefiklerimizin etkisi etrafında.
 • İksir : Birlikler tarafından alınan iyileştirme etkileri% 9 oranında artırıldı. “ Çift kenarlı kılıç ” + “ İksir ” = + 24% “etkilerini Şifalı Kür Chat’i ”
 • Karşı saldırı: İyileştirildiğinde, bu komutanın önderliğindeki birliklerin saldırıları sonraki 3 saniye boyunca% 9 artacak. Herhangi bir tarafsız birimi yenerek, “İyileştirme İlahisi ” ile iyileştirilecek ve aynı zamanda tüm Mulan birliklerinin hasarını 3 saniyeliğine% 9 artıracağız .

Entegrasyon Yetenekleri

 • Bu sefer ” Entegrasyon ” yeteneğinin hiçbirini kullanmayacağız

Mulan, tarafsız birimlere karşı mükemmel bir savaşçıdır.

Onu birincil komutan olarak kullanmaya karar verirsek, bu, barbarları ve diğer birimleri hızla yenebileceğimiz ana Yapısı olacak, birliklerinin direnci ve dayanıklılığı inanılmaz ve bu düşmanlardan hiçbiri onu geri alamayacak.

Mulan için En İyi Komutan Eşleştirmeleri

Richard
Selahaddin
Konstantin I
Charles Martel
Alexander, Mulan’da birincil komutan olarak mükemmel. Hasar ve direnç kapasitesi mükemmel bir şekilde birleştirildi ve açık alanda korkunç bir ikili olacaklar. Bu komutanların komutasındaki birlikler savaşta her türlü kuvvete sahip olacak ve her ikisi de becerileriyle yakın müttefiklerine fayda sağlayacak.
Direnişini ana gücüne dönüştüren bir başka büyük piyade komutanı. Mulan ile birlikte, her ikisi de savaşın her anında birliklerine güçlü buff ve debuff uygular. Çok dirençli bir çift olacaklar ve herhangi bir düşmana karşı büyük bir etkiye sahip olacaklar.
Saladin , rakiplerine beceri hasarı azaltma, karşı saldırı ve iyileştirme etkisi azaltma gibi birçok zayıflatıcı uygulayan büyük süvari komutanlarından biri. Mulan ile birlikte uzun savaşlarda birimlerinden büyük bir direnç ve hasar alır. Açık alan için korkunç bir ikili.
Extremely Tank, her ikisinin de açık alanda direnci, sağladıkları desteğe büyük ölçüde bağlı olacak ve bu Mükemmel. Birlikleriniz, uzun savaşlar için en iyi piyade seçeneklerinden birini birleştirecek.
Büyük bir direniş ve savunmaya sahip mükemmel bir piyade komutanı olan Martel, komutasındaki piyadelere inanılmaz iyileştirmeler sağlayacak olan Mulan ile harika bir eşleşmedir.

Tüm bu Rise of Kingdoms komutanları , Mulan ile birlikte İlköğretim pozisyonunu işgal edecek.

Diğerleri de etkili olacak! Cengiz Han , Yi Seong-Gye , Woodstock Edward , Guan Yu , William I , vb. Gibi daha büyük hasara sahip Mulan, Okçu veya Süvari komutanlarının destek becerileri sayesinde, onunla eşleşirken de çok iyi olacak.

Ancak bunları dahil etmiyoruz çünkü yukarıdakiler aynı tip ve yeteneklerdeki komutanlardan çok daha iyi çalışıyor.

Önerdiğimiz bu komutanlar, savaşlarda olduğu kadar direnişlerde de en büyük buff ve debuff’ı uygulayanlardır, bu nedenle Mulan ile birlikte açık alan için çok etkili olacaklar.

Mulan için Önerilen Ekipman

Abisal Visage
Aziz Kalbi
Karanlık Lord Blessing
Revival Greaves
Alev Basamakları
EkipmanGecikme süresiİstatistikler
40 günSüvari Saldırısı +% 8Piyade Saldırısı +% 3Okçu Saldırısı +% 3
72 günSüvari Savunması +% 13Okçu Sağlığı +% 6Piyade Sağlığı +% 4
48 günSüvari Savunması +% 8Okçu Saldırısı +% 5
32 günOkçu Saldırısı +% 4,5Piyade Saldırısı +% 3Süvari Saldırısı +% 3
48 günOkçu Savunması +% 8Süvari Savunması +% 5
32 günOkçu Sağlığı +% 5,5Süvari Saldırısı +% 3
Toplam272 günSüvari Saldırısı +% 22Süvari Savunması +% 21Süvari Sağlığı +% 0 Okçu Saldırısı +% 15,5Okçu Savunması +% 7,5Okçu Sağlığı +% 11,5 Piyade Saldırısı +% 9Piyade Savunması +% 0Piyade Sağlığı +% 4

Mulan’ı PVP için birincil olarak kullanmadığınızda, ekipman gereksiz olacaktır. Ancak, karışık birliklerin kullanımında bile herhangi bir PVE görevi için önerilen ekipmanı bırakıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here