Rise of Kingdoms Leonidas I. Rehberi; Ünü en cesur sonlardan birinden türeyen Savaşçı Kral, işgalci Pers ordusuna karşı duruyor. Davranışları, kendisinin ve hoplitlerinin dış baskılardan kurtulmak için ne kadar bedel ödemek istediklerine ilham verici bir örnek verdi. Bu efsanevi Spartan Kralı – Leonidas I.

Beceriler
Komutan Beceri Sparta Kralı
Sparta Kralı
Aktif Beceri
Öfke Gereksinimi: 1000
Leonidas I liderliğindeki birliklerin sağlığını 3 saniye artırır. Yelpaze şeklinde bir alana 3 hedefe kadar hasar verir. Sessizlik veya Saldırı Azaltma etkisi altındaki hedefler% 50 daha fazla hasar alacaktır.Yükseltme Önizlemesi:
Sağlık Bonusu:% 10 /% 15 /% 20 /% 25 /% 30
Doğrudan Hasar Faktörü: 200/300/400/500/500
Komutan Beceri Üç Yüz Spartalı
Üç Yüz Spartalı
Pasif Beceri
Bu komutanın önderliğindeki ordu sadece piyade birimleri içerdiğinde savunmayı artırır ve kazanılan öfke hızını artırır.Yükseltme Önizlemesi:
Savunma Bonusu:% 10 /% 15 /% 20 /%
25/30 Kazanılan Öfke Hızı:% 5 /% 7 /% 9 /% 12 /% 15
Komutan Yeteneği Mağduriyet
Onurlu Kurban
Pasif Beceri
Bu komutanın liderliğindeki ordu% 50’den daha az güce düşürüldüğünde, saldırı sırasında 3 saniye süren bir kalkan kazanma şansı vardır. Kalkan sürerken, kendi piyade birliklerinin saldırısını% 3 artırın.Yükseltme Önizlemesi:
Kalkan (Kendini): 600/650/700/750/800
Saldırı Bonusu:% 3 /% 6 /% 9 /% 12 /% 15
Komutan Beceri Aslan Oğlu
Aslan Oğlu
Pasif Beceri
Haritadayken, Leonidas I’in saldırısı, tüm birliklerini kendi birliklerinin arttırması için% 25 şansa sahip, 5 saniye sürüyor ve 4 kata kadar istifleniyor.Yükseltme Önizlemesi:
Hasar Bonusu:% 5 /% 6 /% 7 /% 8 /% 10
Komutan beceri Thermopylae Savaşı
Thermopylae Savaşı
Yeni Beceri: Pasif Beceri
Bu komutanın önderliğindeki ordu% 10’dan daha az güce düşürüldüğünde, verilen tüm hasarı% 400 artırın ve hasar azaltmayı% 50 artırın, 10 saniye sürer. Bu etki, ordu şehri terk ettikten sonra saatte sadece bir kez tetikleyebilir.

Alt açıklama

I. Leonidas, Yunan şehir devleti Sparta’nın ve Agiad hattının 17.’sinin savaşçı kralıydı; mitolojik yarı tanrı Heracles ve Cadmus’tan iniş iddia eden bir hanedan. Spartalı I. Cleomenes’in kızı Gorgo’nun kocasıydı. Leonidas, İkinci İran Savaşı’na kayda değer bir katılım gösterdi; burada, müttefik Yunan güçlerini, işgalci Pers ordusundan geçişi savunmaya çalışırken Termopyla Savaşı’nda (MÖ 480) son duruşa götürdü; efsaneye 300 Spartalı’nın lideri olarak girdi.

En İyi Leonidas I Yetenek Ağaçları


Yeteneklerimi geliştirdiğim en iyi Leonidas’ın derinliklerine dalmadan önce, bu efsanevi komutanın haritada oynarken üstün olduğunu belirtmek istiyorum. Yani garnizon komutanı kadar iyi oynamıyor. Çok tabakalı bir komutan olmasına rağmen, çok sayıda güçlü saldırı kabiliyeti ile donatılmıştır ve debuffer komutanlarıyla eşleştirildiğinde daha da ileri gider. Leonidas I için önerilen en iyi 2 yetenek derlememiz aşağıdadır:

PvP Yetenek Geliştirme

Bu, efsanevi komutanla savaşan PvP için en iyi yetenek yapılarından biridir. Birliklerin yürüyüş hızını, saldırı, savunma ve sağlık bonuslarını artırmaya odaklanıyor. Buna ek olarak, aktif yeteneğini olabildiğince dışarı atmasına yardımcı olan gelişmiş öfke üretimi kazanıyor. PvP arenalarında ve sahada da savaşmak için mükemmeldir.

Fatih Yetenek İnşası

Gerçek olalım, Leonidas I, düşmanlarınızı kolaylıkla fethetmekte iyidir. Bu yetenek yapısına giderseniz, sadece düşman şehirlerine karşı ekstra hasar veremez, aynı zamanda ordu gücü% 30’un altına düştüğünde öfke yaratma hızını önemli ölçüde artırır. Fatih’in yetenek yapısı, savunmacıları kolaylıkla sakatlarken düşman savunucularını uzak tutmak için iyidir.

En İyi Önerilen Roller (Birincil / İkincil)


Leonidas sağlam bir ikincil komutan. Asker kapasitesi, saldırı, savunma, yürüyüş hızı ve sağlık bonusunu en üst düzeye çıkarmak için her zaman birincil komutan olarak debufferlara sahip olmak isteyeceksiniz. Buna ek olarak, Leonidas I için tek başına komutan olarak oynamadıkça, beceri hasarını ve fethetmeyi artıran iyi bir komutan olmak istiyorsun.

Karma Ordular

 • Dengeli DPS (Yok)
 • Tank (Yok)
 • Bütçe Kuşatması (N / A)

Saf Piyade

 • Dengeli DPS (İkincil)
 • Tank (İkincil)
 • Bütçe Kuşatması (Ortaöğretim)

Saf Süvari

 • Dengeli DPS (Yok)
 • Tank (Yok)
 • Bütçe Kuşatması (N / A)

Saf Okçular

 • Dengeli DPS (Yok)
 • Tank (Yok)
 • Bütçe Kuşatması (N / A)

En İyi İlk Komutan Çiftleri


Leonidas I’in sağlam bir ikincil komutan olduğunu belirttiğim gibi. Yani, ikili dövüş etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için debuff yeteneklerine sahip en iyi birincil komutanları paylaşacağız. Bununla birlikte, Leonidas I ile eşleşecek en iyi birincil komutanları bulalım:

Guan Yu

Guan Yu Komutanı ROK

Herhangi bir ciddi oyuncu Guan Yu’yu Leonidas I ile eşleştirmek isteyecektir . Bunun nedeni, Guan Yu’nun 3 hedefe kadar suskun ve büyük miktarda hasar veren aktif bir yeteneğe sahip olmasıdır. Bu debuff, Leonidas I aktif beceri hasarını% 50 artıracak, savaş yeteneklerini büyük ölçüde artıracak.

Birçok oyuncu Guan Yu & Leonidas I kombo yapmayı tercih ediyor çünkü Guan Yu fethetmeye odaklanmış ve aktif beceri hasarını geliştiriyor. Aynı zamanda piyade konusunda uzmanlaşmıştır. Bu onu eşleştirmek için en iyi komutanlardan biri yapar, eller aşağı.

Büyük İskender

Büyük İskender Komutanı ROK

Ordu gücü% 50’nin çok tutarlı bir oranda olduğu zaman% 15 saldırı bonusu kazanmak istiyorsanız, Leonidas I’i Büyük İskender ile eşleştirin . Bu çift hem saldırı hem de savunma savaşlarını en iyi şekilde oynamaya odaklanıyor.

Büyük İskender, gelen saldırıları geciktirmek için kalkan çekebilir, Leonidas ise orta derecede hasar verir. Büyük İskender’in yoksa , savunma sahasında Charles Martel ile Leonidas oynayabilirsin.

Bu çiftin tek dezavantajı, Guan Yu combo’nun aksine aktif beceriye% 50 hasar bonusu alamamanız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here