Beceriler

1 – İlahi Vahiy

Aktif Beceri
Öfkesi Gereksinimi: 1000
Önümüzdeki 2 saniyede Joan of Arc, kendi birliklerine ve yakın dost güçlere piyade birimlerinin sağlığını % x artıran, süvari birimlerinin savunmasını % x artıran, okçu birimlerinin saldırısını arttıran güçlü bir güçlendirme sağlıyor ile x ve% bir verir  ilave  x  saniyede öfke.

Yükseltme Önizlemesi:
Piyade Sağlığı Bonusu:% 10 /% 15 /% 20 /% 25 /% 30
Süvari Savunması Bonusu:% 10 /% 15 /% 20 /% 25 /% 30
Okçu Saldırısı Bonusu:% 10 / % 15/20 % / 25% / 30%
Öfke Geri Yüklendi: 15/20/25/30/40

2 – Orléans Hizmetçisi

Pasif Beceri
tarafından hız toplama Artış birlikleri x tarafından yük ve% artış askerlerinin x %.

Yükseltme Önizlemesi:
Toplama Hızı Bonusu:% 5 /% 10 /% 15 /% 20 /% 25
Yük Bonusu:% 5 /% 10 /% 15 /% 20 /% 25

3 – Kutsal Sığınak

Pasif Beceri
Birliklerinin normal saldırıları, hafif yaralı birimlerin bir kısmını iyileştirmek için% 10 şansa sahiptir (İyileşme Faktörü
x ). Efekt yalnızca 5 saniyede bir tetiklenebilir.

Yükseltme Önizlemesi:
Şifa Faktörü: 150/200/250/350/450

4. – Aziz

Pasif Beceri
Normal saldırı hasarını % x artırır .

Yükseltme Önizlemesi:
Normal Saldırı Gücü Bonusu:% 10 /% 13 /% 16 /% 20 /% 25

Uzmanlık – Tanrıça İnsana Yakışır

Gelişmiş: İlahi Vahiy

Uzmanlık Olmadan

Önümüzdeki  2 saniye içinde Joan of Arc, kendi birliklerine ve yakın dost güçlere piyade birimlerinin sağlığını% 30 artıran, süvari birimlerinin savunmasını% 30 artıran, okçu birimlerinin saldırısını% 30 artıran güçlü bir güçlendirme sağlıyor  saniyede ilave  40 öfke .

Uzmanlık ile
Gelecek  4 saniyede Joan of Arc kendi birliklerine ve yakın dost güçlere piyade birimlerinin sağlığını% 30 artıran, süvari birimlerinin savunmasını% 30 artıran, okçu birimlerinin saldırısını% 30 artıran güçlü bir güçlendirme sağlıyor, ve  saniyede ilave 50 öfke verir  

Önerilen Roller

Toplayıcı (P / S)

Destek (AOE Tamponu / Şifacı) (P / S)

Karışık Birlikler

 • Yarı Destek (Tampon / Şifacı) (S)

Saf Okçular

 • Yarı Destek (Tampon / Şifacı) (S)

Saf Piyade

 • Yarı Destek (Tampon / Şifacı) (S)

Saf Süvari

 • Yarı Destek (Tampon / Şifacı) (S)

Pozisyon Anahtarı

Seviyelendirme ve Beceri Öncelikleri

koleksiyoncu

 1. Herhangi bir beceri yükselmeden önce 2. beceri maksimum oluncaya kadar 2 yıldız. 18-20 seviyesinde tutun (eğer onu savaş için de kullanmak istiyorsanız, ilk becerisi de maksimuma çıkana kadar orada kalmak isteyebilirsiniz).
 2. Sonra onu 3 yıldıza götür ve toplama yeteneği için 27. seviyede bırak.
 3. Toplama ağacının son kısmı için onu 37. seviyeye çıkarmaya hazır olduğunuzda, ona 4 yıldız verin.
 4. Alternatif olarak, onu dövüş için kullanmaya başlamak istiyorsanız 2. yeteneğini maksimuma çıkardıktan sonra 4 yıldıza götürebilirsiniz.

savaş

 1. İlk beceri maksimum oluncaya kadar 1 yıldızda tutun.
 2. Daha sonra yeteneklerini en üst düzeye çıkarmaya devam etmeden önce onu dört yıldıza hizalayın.
 3. Onu sadece ikincil olarak kullanmayı planlıyorsanız, onu seviye 30’da tutabilirsiniz (veya toplama hızı yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için 37).
 4. Onu birincil pozisyonda çalıştırmayı planlıyorsanız, devam edin!

analiz

Not: Bu analizi yazarken, Joan’ın normal saldırı gücü bonusunun karşı saldırıları değil, yalnızca birlik saldırılarını etkilediği izlenimi altındaydım. Bu yüzden onu biraz küçümsüyorum. Analize göre, tek fark, yarı destek olarak tahmin ettiğimden daha iyi performans göstermesidir.

Zavallı yaşlı Joan son zamanlarda zor bir zaman geçirdi. Bir zamanlar efsanevi komutanlarla eşit olarak kabul edildiğinde, zarafetten sadece dengeli bir destansı düştü.

İki ana isabet aldı:

 1. Birincisi, dördüncü yeteneğinin nerfidir. Eskiden% 25 hasar azaltma sağlıyor, ancak şimdi sadece% 25 normal saldırı hasarı bonusu. Kendi başına iyi bir yetenek olsa da, hasar azaltma kadar güçlü değildir. Joan’ın beceri setine de uymuyor. Daha önce Joan biraz daha fazla sığır eti için herhangi bir eşleştirme için harika bir ek oldu. Bu değişiklikle, özellikle saf bir okçu kompozisyonu için iyi bir ikincil ikincil hale getirecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, gerçekte, bir nuking bileşimi başka bir nuker veya daha fazla kalma gücü verecek bir kişi tarafından çok daha iyi servis edilecektir.Bu sinir yüzünden Joan artık ana savaş çiftleri için ana malzeme değildir (bu, altını çizmek değildir) savaş alanındaki önemi). 
 2. Joan’ın ikinci nerf yetenek ağacı 2.0 güncellemesi ile geldi. Burada, çok yönlülüğüne gerçek bir darbe vurdu. Daha önce yetenekler açısından hangi komutanın birincil konumda olduğu önemli değildi. Ama şimdi, Joan’ın birincil olarak meşru olarak çalıştırılabileceği tek zaman bir destek kurulumunda (ve elbette bir toplayıcı). Üzgün ​​surat.

Artık ana savaş eşleşmesi için güçlü bir seçenek olmasa da, aktif yeteneğinin tutkunu her zamanki gibi önemlidir. Ana değeri burada yatmaktadır. Bir AOE tutkunu olduğunu görünce, Joan’ın değerinin çoğunu ona yakın tutarak elde edebilirsiniz. Kesinlikle Joan’ın etrafta olmasını istersiniz, sadece kaçınabiliyorsanız ana dövüş çiftinizde değil.

Muhteşem günlerinden beri Joan için hala bir sürü aşk var. Ve hala harika. Herkes sonunda yeteneklerini en üst düzeye çıkarmalıdır. Keşifte sadece ilerlemesi için (süper önemli olduğu yerde). Hasar vermeyi veya verimli bir şekilde tank kullanmayı planlıyorsanız, onu ana komutanınızla eşleştirme tavsiyesinden uzak durmaya çalışın. Scipio + Joan artık uğraşmaya değer bir kombinasyon değil.

koleksiyoncu

Joan en iyi toplayıcılardan biridir. Sadece bu nedenle yatırım yapmaya değer.

Yaygın bir yanlış anlama, sadece toplama yetenek ağacı ile kullanılması gerektiğidir. Aksi halde toplayıcı olma potansiyelini boşa harcıyorsunuz. Bunu atlatmanın kolay bir yolu onu Centurion gibi başka bir toplayıcıyla eşleştirmektir. Böylece, Joan’ın toplama yeteneğinden tam olarak faydalanırken, toplama ağacını geri çekebilirsiniz. Joan’ın yetenek ağacını hangi yolu seçerseniz seçin.

Destek

Joan destek rolünde parlıyor. Özellikle destek yetenek ağacına sahip birkaç komutandan biri olduğunu görmek.

Bir desteğin iki ana odağı vardır: destek becerilerini yakın dost orduların yararına olabildiğince sık kullanmak ve hayatta kalmak için. Joan her ikisini de güzelce yapıyor. Oyunda en iyi öfke yenilenme yeteneğine sahip ve bir destek ağacı ile eşleştirilmiş, hiç kimsenin işi gibi aktifler çıkarıyor. Onu daha uzun süre savaş alanında tutan güzel bir iyileşme var. Ve son olarak, piyade sağlığı ve süvari savunma tutkunları ona daha fazla kalma gücü veriyor. Joan’ın en iyi destek olmasının bir nedeni var.

Joan’ın bir destek olarak tek dezavantajı popülaritesi. Joans’la kaybolan bir savaş alanına dönüşebilirsin. Bu durumda farklı bir destek getirmek daha iyi olabilirdi.

Yarı Destek

Joan’ın desteklemeyen herhangi bir çiftini bu kategoriye koydum. Joan’ın meşru bir kullanımıdır. Sadece ne olduğunu kabul etmelisin.

Joan sadece AOE tutkunu birden fazla yürüyüşten faydalanabildiğinde değerlidir. Yalıtılmış bir durumda, her zaman onunla değiştirilebilecek daha iyi bir alternatif vardır. Böylece Joan’ı çiftinize dahil ederek, çevredeki orduların yararı için, tanklama veya dps gibi dövüş yeteneğini azaltmış olursunuz.

Joan’ı yarı destek kompozisyonunda çalıştırmak, Joan’ı dövüşe getirmenin yanı sıra destek becerilerinizin ötesine katkıda bulunmanın harika bir yoludur. Ancak saf bir destek yürüyüşü yürütmekten daha iyi bir seçenek olup olmadığı süper durumsal olacaktır.

Dikkate alınması gereken üç ana faktör şunlardır:

 1. Destek becerilerine sahip hangi komutanlar zaten savaş alanında olacaklar.
 2. Birliklerinizin (seviye ve araştırma) müttefiklerinize ve düşmanınıza göre göreceli gücü.
 3. Kendi komutanlarınız ve birlik numaralarınız ve bunun yerine çalıştırabileceğiniz diğer olası kombinasyonların artıları ve eksileri.

Örnek: 3 tam yürüyüşle tek başınıza savaşan güçlü bir oyuncuysanız, Joan’ı yarı destek olarak çalıştırmak daha mantıklı olabilir. Ortalama birliğinizden çok daha güçlü olanlarınız, onları bir destek ağacının altında çalıştırdığınızdan daha fazla katkıda bulunabilecektir.

Savaş Alanında

Şimdiye kadar Joan’ın bir savaşı beraberinde getirmesinin ne kadar yararlı olduğuna dair bir takdiriniz olmalı. Düşmanınızın Joan’ı en kısa sürede savaştan çıkarmanın önemini anlamak için akıl yürütmede çok fazla sıçrama yapmaz.

Düşman onu birincil olarak yönetiyorsa, portresini bulmakta sıkıntı yaşamazsınız. İkincil olarak çalıştırılıyorsa, bir Joan’ı tespit etmenin en kolay yolu, aktif yeteneğinin animasyonunu aramaktır. AOE aralığını gösteren geniş bir daire ile başlar:

Ve buff’ın etkisi altındayken yürüyüşten dalgalanan küçük daireler var:

Alternatif olarak, yakınlaştırmak istiyorsanız, at üzerindeki mavi bayanı da arayabilirsiniz:

Bir Joan görürseniz, onu hemen hedeflemek en iyisidir. Ancak uçuşa geçerse, saldırıya uğrarken kovalamaya değip değmeyeceğine veya sadece ana rakibinize geri dönmeniz gerekip gerekmediğine karar vermeniz gerekir.

Pairings

Destek

Başka herhangi bir destekle yasal olarak eşleştirilebilir. Bu karar neye sahip olduğunuza ve ekibinizin neye sahip olmadığına bağlı olmalıdır. Destek kombinizdeki primerin bir destek yetenek yoluna veya bir beceri yoluna sahip olmasını istersiniz. Destek ve iyi çalışan komutanlar: Richard, Hannibal, El Cid, Cao Cao, Belisarius, Hermann, Eulji, Pelagius, Boudica ve Kleopatra.

İdeal olarak, Joan’ı destek komutanı olarak destek ağacı için istersiniz.

Yarı Destek

Yarı destek, kavga çifti ile destekleyici çift arasındaki çaprazdır. Ya kavgaya bir debuff / devre dışı bırakma / AOE tutkunu getirmek için dövüş yeteneğinden ödün verdi ya da masaya biraz daha fazla hasar vermek için destek potansiyelinden ödün veriyor. Bu, komutan eşleştirmesi veya seçilen yetenek ağacı aracılığıyla yapılır.

Daha önce söylediğim gibi, kitaplarımda, Joan bir destek bileşiminde değilse, varsayılan olarak yarı destek bileşimidir. Joan’ın değerinin nerede olduğu sayesinde.

En efsanevi ve destansı komutanlara ikincil olarak iyi çalışacak. Bununla birlikte, en etkili yarı destek bileşimleri her zaman destek çiftlerinin daha fazla hasar odaklı varyasyonları olacaktır.

Yetenek Ağacı Yapılar

Yetenek ağaçlarına gerçek bir derinlikte bakmadım. Bu yüzden, efsane Rhony şemalarını kullanmama izin verecek kadar nazik davrandı.

Efsane Rhony’in Buluşması

Legend Rhony’nin Destek Derlemesi 

Joan on Wheels Yapı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here