Rise of Kingdoms’ta Bjorn Ironside için eksiksiz rehber . Yeteneklerine, yetenek ağaçlarına ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için diğer ipuçlarına derinlemesine bir göz atalım!

Avantajlar ve dezavantajlar

Avantajları

 • Destansı Piyade Komutanı, açık alan ve saldırı şehirleri için iyidir.
 • AOE’de iyi hasar becerisi
 • Olasılık yüzdelerine göre güçlü buff ve debuff.

Dezavantajları

 • Yok mu becerileri için asker iyileşmek savaş sırasında.
 • Yavaş, eğer kaçmak istersek birçok yönden yavaşlayacak.
 • Epic bir komutan, oyunun başlangıcı için iyi, ancak daha sonra diğer nadir komutanların önünde zayıflayacak.

Hızlı özet

Bjorn, Rise of Kingdoms’daki Viking Medeniyetinin önde gelen destansı bir komutanıdır ve lider Piyade konusunda uzmanlaşmıştır. Oyuncular onu çeşitli yollarla% 100 ücretsiz olarak elde edebilir.

Önde gelen piyade konusunda uzmanlaşmış bir lider olan Bjorn, beceriler ve yetenekler sayesinde bu tür birlikler için harika meraklılara sahip !

“Viking Lord”, uzmanlık alanı için mükemmel bir beceridir. “Korkusuz Dövüşçü”, düşmanına verdiği bu beceri hasarının aynısını 3 saniye boyunca% 10 etkili olasılıkla artırmanın yanı sıra iyi hasar veren aktif becerisidir.

Bjorn, şehirlere saldırırken hasarı% 15 artıran “Longboat Marauder” a sahipken fetih konusunda uzmanlaşmış bir komutandır, mükemmel, hatta bazı Efsanevi komutanlardan bile daha yüksek hasar!

Bjorn Ironside Becerilerine Genel Bakış

Korkusuz Savaşçı

Hedefe doğrudan hasar verir (Hasar Faktörü 200), 3 saniyeliğine aldığı beceri hasarını% 2 artırır.

Yükseltmeler:

 • Doğrudan Hasar Faktörü: 200/250/300/400/500
 • Alınan Beceri Hasarı% 2 /% 4 /% 6 /% 8 /% 10 Arttı

Longboat Çapulcu

Bu komutan tarafından yönetilen birlikler, şehirlere saldırırken% 2 artırılmış saldırı kazanır.

Yükseltmeler:

 • Saldırı Bonusu:% 2 /% 5 /% 8 /% 11 /% 15

Pusu

Normal saldırıların hedefe doğrudan hasar verme şansı% 10’dur (Hasar Faktörü 300). Bu beceri her 5 saniyede bir tetiklenebilir.

Yükseltmeler:

 • Doğrudan Hasar Faktörü: 300/400/500/600/800

Viking Efendisi

Bu komutan tarafından yönetilen piyade birimleri% 2 artırılmış saldırı ve% 2 artırılmış savunma kazanır.

Yükseltmeler:

 • Piyade Saldırı Bonusu:% 2 /% 4 /% 6 /% 8 /% 10
 • Piyade Savunma Bonusu:% 2 /% 4 /% 6 /% 8 /% 10

Booming Warsong

Gelişmiş Beceri: Korkusuz Savaşçı

Hedefe doğrudan hasar verir (Hasar Faktörü 200), hedefin ve öne bakan fan şeklindeki bir alanda yakındaki 2 düşmanın 3 saniyeliğine% 15 daha fazla beceri hasarı almasına neden olur.

En İyi Bjorn Ironside Yetenek Ağaçları

Rally Build

Bjorn’u Ralli’ye liderlik etmek için birincil komutan olarak kullanmak istiyorsak, oyunun başında hem uygarlığı hem de beceri ve yeteneklerinin güçlendirilmesi için iyi bir seçenektir!

Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, oyun ilerledikçe, Bjorn’dan çok daha etkili olan ve sonunda onu ikincil bir komutan yapan daha güçlü komutanlar olacaklar .

 Yetenekleri Fethetmek

 • Kukla : Gözetleme kulelerinden alınan hasarı% 15 azaltır. Mümkün olan en az birlik kaybına sahip olmak ve saldırı sırasında daha az hasar almak için idealdir. Gözetleme kulesi olan tek şehirler olduğu için sadece şehirlere karşı işe yarar.
 • Signal Flare : Gözetleme kulelerine verilen hasarı% 15 artırır. Düşman şehrin gözetleme kulelerine doğrudan saldırımız, hızlı bir zafer için gerekli olan ekstra hasarla ödüllendirilecek.
 • Gözyaşı Kutsaması : Müthiş bir Fatih yeteneği olarak, Saldırımız sırasında asker kaybını maksimum% 9’a düşürmemize yardımcı olacak, fethetmek istiyorsak bu yeteneğe ulaşmalıyız.

 Beceri Yetenekleri

 • Heraldic Shield : Alınan beceri hasarını% 6 azaltır. Şehirlere veya kalelere saldırırsak, savunan komutanlar, kim olduklarına bağlı olarak güçlü beceriler başlatacaklar, Bjorn’umuz bile diğer düşman ordularından veya mitinglerinden doğrudan saldırılara maruz kalabilir, bu yetenek, düşman komutanlarının becerileriyle bu hasarların herhangi birinin bir yüzdesini azaltacaktır. bize saldırın.
 • Taktik Ustalık : Aktif beceri hasarını% 3 artırır. Yakmak için çok daha fazla beceri hasarı.
 • Hepsi Bir Arada : Birincil komutan bir yetenek kullandıktan sonra, ikincil komutanın aktif beceri hasarı% 6 artar. Şehirlere saldırırken iyi bir ikincil komutanımız olmalı, eğer güçlü bir yeteneği varsa bu yetenek için ideal olacaktır.
 • Yanan Kan : Normal saldırılar fazladan 9 öfke verir. Şehirlere saldırırken iyi bir ikincil komutanımız olmalı, eğer güçlü bir yeteneği varsa bu yetenek için ideal olacaktır.
 • Anlaşılırlık : Aktif bir beceri kullandıktan sonra, sonraki 6 saniye boyunca beceri hasarını% 6 artırır. Harika!
 • Rejuvenate : Bir beceri kullanıldığında anında 60 öfkeyi yeniler. Savaş sırasında çok daha sık vurarak Aktif Becerimizi korumak için mükemmeldir.

 Piyade Yetenekleri

 • Çift Başlı Balta : Normal saldırı hasarını% 1,5 artırır. Birliklerimiz için ekstra hasar kazancı.
 • Call of the Pack : Bu komutanın liderliğindeki ordunun gücü% 50’ye düşürüldüğünde, tüm birliklerin savunmasını% 6 artırır. Bu yetenek sayesinde şehirlere veya kalelere saldırarak, birimlerimizin% 50’sini kaybettiğimizde birliklerimizi çok daha savunmacı tutacağız.
 • Strong of Body : Piyade birimlerinin sağlığını% 6 artırır. Güçlü yetenek.

Açık Alan Oluşturma

Piyade konusunda uzmanlaşmış bir komutan olan Bjorn, güçlü yetenekleri ve becerileri sayesinde açık alan için çok iyidir!

Destansı bir komutan olarak, iyi bir piyade yürüyüşüne sahip olmak isteyen F2P oyuncuları için şiddetle tavsiye edilir, Bjorn birliklerinizin açık alan savaşında çok fazla etkinliğini sağlar.

Bjorn’u Açık alan için birincil komutan olarak kullanırken, onun bir Epik komutanı olduğunu ve nadiren çok daha güçlü komutanlara karşı geri adım atmaya zorlanabileceğini her zaman aklınızda bulundurmalısınız , ancak yine de F2P oyuncuları için iyi bir komutandır. Medeniyet ve Destansı Piyade açısından en iyilerden biri olduğu söylenebilir.

 Yetenekleri Fethetmek

 • Bu sefer “Fethetme” yeteneğinin hiçbirini kullanmayacağız.

 Beceri Yetenekleri

 • Vahşi Doğa : Normal saldırı, ek bir 100 öfke sağlamak için% 10’a sahiptir. Şans bize yardım ederse, bu yetenek savaşırken çok faydalı olacaktır çünkü Öfke yenilenmesi% 10 şansla 100 puan artacaktır.

 Piyade Yetenekleri

 • Demir Mızrak : Bu komutan tarafından yönetilen piyade birimleri, süvari birimlerine% 9 ek hasar verir. Bjorn’un lider bir piyade komutanı olduğunu bildiğimiz gibi, birlikler ve süvari komutanlarıyla savaşmak ve onları yenmek için ideal, bunlara karşı savaşırsak bu yetenek çok önemli olacak.
 • Undying Fury : Normal saldırılar ek 9 öfke verir. “Ölümsüz Öfke” + “Yanan Kan” = saldırı başına 18 ek öfke.
 • Hattı Tutun: Bu komutan tarafından yönetilen ordu yalnızca piyade birimleri içerdiğinde, birliklere saldırıya uğradıktan sonraki 2 saniye boyunca alınan hasarı% 20 azaltmak için% 10 şans verir. Mükemmel!

Bjorn Ironside için En İyi Komutan Eşleştirmeleri

Bjorn, Destansı bir komutandır, bu nedenle önerilen Eşleştirmeler mevcut komutanlarınıza dayanmaktadır. Eğer bir F2P oyuncusuysanız , bunlar çok etkili bir ana yürüyüş olabilir.


Bjorn Ironside için En İyi Ekipman

Bir Epic komutanı olarak, “Elit” seviye ekipmanı kullanmanız tavsiye edilir! Bu komutan için harika bir seçenektir.

EkipmanlarGecikme süresiİstatistikler
Rüzgârlı Savaş Miğferi12 günPiyade Saldırısı +% 4,5Mart Hızı +% 3
Rüzgârlı Göğüs Plakası12 günPiyade Savunması +% 4.5Mart Hızı +% 3
Bekçi Kalkanı18 GünPiyade Sağlığı +% 5
Calvin'in Eli7 günPiyade Saldırısı +% 4Piyade Sağlığı +% 1
Nöbetçi Breeches12 günPiyade Saldırısı +% 6
Rüzgârlı Botlar8 günPiyade Savunması +% 2,5Mart Hızı +% 3
Toplam69 GünSaldırı +% 14,5Savunma +% 7Sağlık +% 6Mart Hızı +% 9

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here