Artemisia I ve Ramesses II , Rise of Kingdoms’da Spring Has Sprung adlı en son güncellemeyle tanıtılan 2 yeni komutandır. Artemisia Mightiest Vali Etkinliğinde karşımıza çıkacak ve Ramesses II ise Çarkıfelek’te olacak.

Krallıkların Yükselişi Artemisia I

Artemisia I

Nadirlik : Efsanevi
Diğer | Karya Kraliçesi
OkçuOkçu |GarnizonGarnizon | SavunmaSavunma

İlk düşünce: Sanırım gerçekten okçulara takılıyorsanız ve çok güçlü ve savunmada harika bir Okçu komutanına sahip olmaktan heyecan duyuyorsanız, Artemisia harika bir seçim olacaktır!

Artemisia I’in Becerileri

BeceriAçıklama
Salamis SavaşıKendi birliklerine hasar verir (Hasar Faktörü 300) ve öne bakan, fan şeklindeki bir alanda en fazla 3 düşmana hasar verir.Yükseltmeler:Doğrudan Hasar Faktörü: 800/1000/1200/1500/1800
Yay ve BinekOkçuluk birimlerinin savunmasını ve sağlığını artırır .Yükseltmeler:Okçu Savunma Bonusu:% 5 /% 8 /% 11 /% 15 /% 20Okçu Sağlığı Bonusu:% 5 /% 8 /% 11 /% 15 /% 20
Xerxes müttefikiBir olarak hizmet ederken Garrison kumandan, gelen normal saldırı hasarı azaltır ve her normal bir saldırı sahip % 10 şansı için etkisiz hale hedef (normal saldırıları devre dışı bırakma), sürer 1 saniye .Yükseltmeler:Normal Saldırı Gücü Azaltma:% 2 /% 4 /% 6 /% 8 /% 10
Karya KraliçesiNe zaman öfke birikir % 80, % 50’lik bir şans var kendini susturmaya 3s için değil, tüm hasar artırmak 5 saniye boyunca uğraştı.Yükseltmeler:Hasar Artışı:% 25 /% 30 /% 35 /% 40 /% 50
Hayatta Kalma KurallarıNormal saldırılar, hedefin her saniye sürekli hasar almasına (Hasar Faktörü 400) neden olmak için% 10 şansa sahiptir, ancak aynı zamanda beceri hasarını% 15 arttırır ve 3 saniye sürer.

Notlar:

  • Salamis Savaşı:  Sıçrama Hasarı.
  • Queen of Caria:  Son 2 saniyede, becerilerinden gelen tüm hasarı maksimum seviyede% 50 artırır, yani ilk becerisi toplamda 1800 × 150% = 2700 hasar verebilir.
  • Uzmanlık: 3 saniye içinde 1200 hasar verecek. Şanslıysanız ve bu beceri, rakip becerilerini uyguladıktan hemen sonra tetiklenirse, beceri hasarı hiçbir şekilde etki göstermez ve yalnızca ekstra 1200 hasar faktörünü elde edersiniz.

Artemisia I Yetenek Ağacı

Garnizon Ağacı

Rise of Kingdoms artemisia garnizon yetenek ağacı
Artemisia Garrison Yetenek Ağacı –

Artemisia için, yüksek bir sağlık bonusu almak istiyorsunuz çünkü kendi kendine yeten beceri hasarı var.

Tıbbi Tedarik:  Testudo Formasyonunu eklemeyeceğim çünkü bir RNG üssü olacak. Zaten Artemisia becerilerine sahip çok sayıda RNG üssü var.

Ayrıca yürüyüş hızına da ihtiyacımız yok Eğer savunuyorsak bu bir yetenek israfıdır.

Bunun yerine, aslında onun saldırısını artırıp iyileştireceğiz ve doğrudan Tıbbi Malzemeye ulaşacağız.

Bir garnizon komutanı olarak hatırlamanız gereken bir şey, iyileşmenin hiç de kötü olmadığıdır!

Bir araya toplandığınızı ve insanlar güçlenmeye devam ederken içeride çok fazla askeriniz olmadığını hayal edin. Bu durumda iyileşmek, sizi bir kaptan olarak koruyacak ve sizi atmayacaktır çünkü bir kaptan sıfıra geldiğinde, kovulacaksınız ve oradaki bir sonraki komutan, tüm süreyi savunan kişi olacak. ekip ve hatalar olabilir.

Zehirli İğne: Okçu yolunun sağ tarafına geçtim çünkü bu Zehirli İğne, bir birincil ve ikincil komutanın aktif beceri hasarını% 8 arttırdı.

Çifte etki alanına sahip olmak oldukça korkutucu olduğu için burada YSG ile savunabilirsiniz.

Açık Alan Ağacı

artemisia açık alan yetenek ağacı
Artemisia Openfield Yetenek Ağacı

Bunun yukarıdakine biraz benzediğini ancak yine de oldukça farklı olduğunu görebilirsiniz çünkü buna Testudo Formasyonunu ekledik ve Phoenix-Tail Oklarına gerçekten girmedik.

 Testudo Oluşumu

Açık alanda hedef olacaksınız, yani çok normal saldırılar alıyorsunuz. Bu% 10 şansı yakalarsanız, alınan tüm hasarı azaltacaktır ki bu oldukça çılgınca.

Keşke burada Tıbbi Malzemeler için daha fazla puan ekleseydim ama 200 iyileştirme faktörü zaten yeterli çünkü aktif becerisinden 300 hasar faktörünü yok etmek yeterli.

Artemisia için Komutan Parings

Yi Seong-Gye
Kusunoki Masashige
Hermann
Yi Seong-Gye

YSG

AoE hasarı istediğinizde Artemisia ile gitmek için en iyi komutan.

Ramses II

Basit kombinasyon ama süper etkilidir. Ramsey’i ikincil komutan olarak kullanın ve bu, Artemisia’nın Ramesses becerileriyle birleşen savunma ağacı nedeniyle çok güçlü bir çift olacak.

Tomyris

Açık alan savaşlarına bakıyorsanız, onu Tomyris ile birleştirebilirsiniz ve sessizlik gerçekten iyi olur çünkü Tomyris’in zehir yığınını geciktirecektir. Artemisia’ya, onun dayanıklılığından dolayı kesinlikle baş komutan olarak evet diyebilirsiniz.

Artemisia ile iyi eğlenceler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here