Æthelflæd şu anda tüm ücretsiz oyuncular için en iyi komutan çünkü heykellerini doğrudan Expedition Mağazasından satın alabiliyorsunuz . O, muazzam F2P Oyuncularının gerçek cankurtaranıdır. Büyük İskender’in yanında , Æthelflæd, büyük Rise of Kingdoms 2019 Haziran güncellemesinde yayınlandı.

aethelflaed rise of kingdoms

Æthelflæd

Nadirlik : Efsanevi Britanya | Mercians Liderliği Leydisi | Barışı Koruma | Destek

BeceriAçıklama

Ok Demir Aktif
Tek bir hedefe hasar verir ve hedefin saldırısını, savunmasını ve sağlığını 5 saniye boyunca azaltır. Ardından, öne bakan bir koni içinde 5 düşmana kadar hasar verir ve 2 saniyeliğine saldırı, savunma ve sağlıklarını azaltır.Doğrudan hasar makul ancak% 30 def & HP azalması, ikincil komutanla büyük nükleer bomba olasılıklarını açıyorYükseltmelerDoğrudan Hasar Faktörü: 400/500/600/700/800Saldırı, Savunma ve Sağlık Azaltma: % 10 /% 15 /% 20 /% 25 /% 30
Yıldırım Kuvveti PasifBirliklerinize karşı karşı saldırı hasarı azaltılır. Aktif olarak saldırırken, düşman süvarilerinin hareket hızını ve diğer birliklerin hareket hızını düşürme şansınız% 10’dur. Yavaş etki 3 tur sürer.İkincil AoE komutanı ile tüm bu etki alanı yıkıcıdır. Marş hızı yüksek düşmanlara karşı yavaşlatma etkisi.Yükseltmeler:Karşı Saldırıda Alınan Hasar Azaltma: % 5 /% 8 /% 11 /% 15 /% 20Süvari Yürüyüşü Hız Azaltması: % 20 /% 25 /% 30 /% 40 /% 50Diğer Birim Mart Hız Azaltma: % 10 /% 15 /% 20 /% 25 /% 30
Sinerji BecerisiSinerji PasifKomutanınız altındaki tüm birlikler Barbarlara ve diğer tarafsız birimlere saldırı kazanır ve tüm Komutanlar EXP bonusu alır.AoE ikincil Komutanı ile en iyi Eylem Puanı tasarrufu.YükseltmelerBarbarlara Bonus Hasar: % 5 /% 10 /% 17 /% 25 /% 35Deneyim Bonusu:  % 5 /% 10 /% 17 /% 25 /% 35
Mercia Kalesi PasifBu Komutan bir ralli saldırısına öncülük ettiğinde, mitinge katılan tüm orduların birlik limiti daha yüksektir. Bu Komutan en az 3 farklı birlik türüne liderlik ettiğinde, hasarı artar.Yükseltmeler:Ralli Ordu Kapasite Bonusu: % 2 /% 4 /% 6 /% 8 /% 10Bonus Hasar (3 Birim Türü): % 5 /% 8 /% 11 /% 15 /% 20
Savaşçı Kraliçe UzmanlıkYavaşlatılan düşmanlara fazladan% 20 hasar verin.Oldukça büyük olan sabit% 20 saldırı artışı. Kapasite Bonusu da mükemmel. Hepimiz farklı türde birlikler kullanacağız, değil mi?

Æthelflæd hakkında Hızlı İnceleme

Aethelflaed’e Genel Bakış

 • Kalabalık kontrol komutanı.
 • Öne bakan 180º alan becerisi = AoE komutanı. Barbar yetiştirmek için mükemmel .
 • Harika debuff’lar.
 • Rakipleri yavaşlatın.
 • Barbarlar ve Tarafsız Birimlerden kazanılan bonus hasar ve Deneyim.
 • Karışık birliklerin seferleri için bonus kapasite ve hasar (çoğu F2P ve yeni oyuncuların sahip olduğu) ..
 • Neredeyse tüm Rise of Kingdoms komutanlarıyla iyi çalışıyor .
 • O özgür.
 • Tüm ücretsiz oyuncular için kesinlikle en iyi yetenek ağacı olan Barışı Koruma yetenek ağacına sahip .

AethelFlaed’i nereden edinebilirsiniz?

Seferden geçmek zorundasınız ve buradaki seferleri yenip, Keşif madalyalarını alıyorsunuz ve Heykellerini Seferden satın almalısınız (günde en fazla 3).

sefer haritası

Savaş işaretçisi ve kalkan işaretçisi olan seferler, size AethelFlaed heykellerini alma şansı sağlayan Treasure of Warrior Queen’i verir.

Rise of Kingdoms’a başladığınızda Aethelflaed’i kaydetmeye ve satın almaya başlayın, çünkü gelecekte size çok yardımcı olacaktır. Aslında Keşif madalyalarınız için en büyük yatırım o.

Onu çoktan tüketmiş olsanız bile, heykellerini satın almaya devam edin çünkü onları Geçmiş Şan Etkinliğinde bağış yapmak için kullanabilirsiniz .

Dezavantajları

Başlangıçta, eğer oynaması ücretsiz bir oyuncuysanız, kesinlikle onu seviyelendirmekte zorlanacaksınız.

Ancak, onu açık alanda birincil komutan olarak kullanmıyorsanız, 60. seviyeye gelmek o kadar da önemli değil.

Çoğunlukla parlatma avantajı için onu açık alanda ikincil komutan olarak kullanmanız önerilir. Æthelflæd kullanımı kısa ömürlü olabilir. Tankçı değildir ve savaşlarda onu birincil komutan olarak kullanmanın önerilmemesinin ana nedeni budur. Savaş alanındaki ana rolleri, düşmanları zayıflatmak ve yavaşlatmaktır.

Mitinglere ev sahipliği yaparken harika bonuslar sunsa da, deneyimlerime göre AethelFlaed tarafından yeniliyordum.

Gerçekten başka seçeneğin yoksa, yapıları toplamak için kullanılacak en iyi komutan o değil. Gerçek savaştaysanız, tam okçu / piyade / süvari orduları için daha fazla özgüllüğü olan diğer komutanları kullanmanızı tavsiye ederim.

Beceriye Genel Bakış

1. Beceri – Demir Ok

İlk beceri, düşmanın savunmasını ve sağlığını aynı anda azaltabilir. Bu, becerinizin hasar faktörünü çok artırır. Onlara daha fazla zarar verebilirsiniz!

% 30 saldırı azaltımı ile size geri dönecekler. Bu muazzam bir azalma.

2. Beceri – Yıldırım Kuvveti

Düşmanlara vurduğunuzda, bir karşı saldırı ile size geri vuracaklar. Bu karşı saldırı% 20’ye kadar düşürülecek. Şimdi aktif olarak saldırmak istiyorsunuz ve bu bir problem olmayacak.

Düşmanın hareket hızı da düşecektir. Bu beceri süvari birimlerine karşı koyar.

 • Süvari yürüyüş hızı% 50 düşürüldü.
 • Diğer birliklerin yürüyüş hızı% 30 düşürüldü

Bu beceri, oynaması ücretsiz oyuncular için gerçekten çok iyi. Oynaması ücretsiz oyuncularımızın Minamoto Cao Cao combo’ya karşı koymalarına gerçekten yardımcı oluyor . Buradaki şey şu ki, bu ücretsiz bir komutan, bunu Keşif Gezisinden alıyorsunuz, bu yüzden sadece bu Keşif Gezisi’ni öğütmek ve Keşif paralarını toplayarak, kolayca Æthelflæd elde edebilirsiniz.

Sinerji Becerisi

3. Beceri – Sinerji

Diğer Komutanlardan gördüğümüz çok genel bir beceri. Barbarları ve Kaleleri yenmek için mükemmel .

Hem ücretsiz oynayan oyuncular hem de P2W oyuncuları için hala gerçekten iyi Eğer bu kitaplar için Living Legends paketlerini almaya devam etmek istemiyorsanız .Bilgi Tome seviyesi 4

Aslında biraz deneyim bonusu verecek tek efsanevi komutan o.

4. Beceri – Mercia Kalesi

Ne zaman bir miting düzenlese, size katılacak olan kişi daha fazla asker getirebilir.

Ancak ralli kapasitesi artmayacak.

Bu, rallinize katılacak P2W oyuncuları için çok iyidir çünkü o zaman daha fazla Kademe 5 birimi getirebilirler , yani rallinize daha az insan katılabilir, yani daha hızlı doldurabilirsiniz.

Bu komutan en az üç farklı birlik türüne liderlik ettiğinde, hasarı% 20’ye kadar artar. Bu, özgür bir Efsanevi komutan için kesinlikle delilik.

Æthelflæd için En İyi Komutan Eşlemeleri

Parimary Æthelflæd İkincil Æthelflæd 
Yi Seong-Gye

Benim için çoğu zaman yaptığım şey , birincil olarak Büyük İskender ve ikincil olarak Aethelflaed.

Ayrıca Richard birincil ve AethelFlaed ikincil yapmak istiyorsun çünkü AethelFlaed’inizi güçlendirmelerinden en iyi şekilde yararlanırken daha dayanıklı hale getirebilirsiniz! Ayrıca hız düşürücü etkiye sahiptir.

Sun Tzu + YSG + Mehmed, AoE hasarı açısından Aethelflaed ile iyi çalışır.Yi Seong-Gye

Joan of Arc, destek rolünü oynamak istiyorsanız en iyi seçimdir.

Osman gibi bir başka destansı komutan da daha çok asker getirmek istiyorsanız çok iyi komutan. Frederic ile benzer .

AethelFlaed’e teçhizat taktığınızda, farklı türden birlikler için birden fazla istatistiğe sahip teçhizatı kullanmanızı tavsiye ederim. o bundan gerçekten faydalanacaktır ve orada karışık birlikleriniz olduğunda, karışık birliğinizi belki 50/25/25 bölmeniz gerekir, böylece ekipmanı kullanmanız gerekir.

Düşmanları yavaşlatabilen ilk yeteneği nedeniyle Baibars için iyi bir çift .balbarlar 

BelisariusBelisarius, oynaması ücretsiz oyuncular için başka bir harika seçenektir. Yeteneğinin yavaşlatma etkisi yok. Ancak düşmanları yavaşlatma şansı olan bir yeteneği var. Ayrıca düşmanların saldırı / savunmasını% 30 azaltır, bu oldukça çılgınca.

Æthelflæd için Önerilen Yetenek Ağaçları

Karışık Birlikler

aethelflaed karışık birlikler yetenek ağacı

Belirli Birlikler

aethelflaed belirli birlikler yetenek ağacı

Bu diğer yapı, açık alan savaşı için daha fazla olacak. Bu yapıyı kullanırken tam okçu / süvari / piyade gitmek istiyorsun. Web versiyonunu roktalents’ta görmek için buraya tıklayın .

Bu yapıyı kullanırken , Süvari için gidiyorsanız Pelagius veya Baibars’ı bile kullanabilirsiniz . Okçular için YSG veya Herman kullanmak Kusunoki de harika!Yi Seong-GyeHermannKusunoki Masashige

Æthelflæd Farming Yetenek Ağacı

Æthelflæd çiftçilik yetenek ağacı

Onu Barbar Avcılığı ve Barbar Kalesi Rallisi için kullanıyorsanız, bu sizin için en verimli şekilde çalışacak yetenek ağacıdır.

Burada pek çok harika şey elde edersiniz, neredeyse tüm Barışı Koruma yolu ve biraz da sadece ek öfke yenilenmesi ve Barbarlardan biraz yetenek savunması için destek, size daha fazla hayatta kalma imkanı verir ve size daha fazla AP tasarrufu sağlar. uzun koşu.

Özet

Æthelflæd çok büyük bir komutan. O özgür bir komutan ve herkes ona sahip olmalı. Tüm söylemek istediğim bu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here