Rise Of Kingdoms 1.0.37 Güncellemesi ile bir çok yenilikler bizi bekliyor bu yenilikleri sizler için derledik ve bu yazıda birleştirdik. Yorumlarınız bizim için çok önemli sizce yeni gelen bu güncelleme nasıl ?

1. Ekipman Sistem Optimizasyonları

Pek çok validen, esas olarak “sistemin ne kadar karmaşık olduğu”, “özellik bonuslarının çok küçük olduğu”, “materyallerin elde edilmesi çok zor” gibi değerli geri bildirimler aldık. Geri bildirimlerinize dayanarak, yaptık. aşağıdaki optimizasyonlar:1) Şu anda sadece 4 tip ekipman malzememiz var. Güncellemeden sonra, kullanılmayan tüm ekipman malzemelerinizi geri alacağız ve size karşılık gelen nitelik ve miktardaki malzeme seçimi sandıklarıyla tazmin edeceğiz.

2) Sistemi yeniden dengelemek için bazı ekipmanların nitelikleri geliştirildi.

3) Çok sayıda yeni ekipman eklendi.

4) “Ceroli Crisis”, “Ian Ballads”, “Shadow Legion Invasion”, “Sunset Canyon”, “Golden Kingdom” ve diğer etkinliklerdeki ekipman taslağı düşüşleri ayarlandı.5) Çoğu Elite ve Epic ekipmanı için dövme malzeme maliyetini düşürdü. Böyle bir ekipmanı taklit ettiyseniz, fazladan tüketilen malzemeleri güncellemeden sonra size iade edeceğiz.6) Tavernanıza yeni bir tür sandık, Ekipman Sandıkları eklendi. Anahtarlarını olaylarda bulmaya çalışın.

7) VIP Mağazasına ekipman malzeme sandıkları ve donanım taslak sandıkları eklendi.8) Yeni bir süper değerli “Geared Up” paketi eklendi ve eski bir paket kaldırıldı: “The Hammer and Anvil”.

2. “Aydınlık ve Karanlık” Olay Optimizasyonları

1) “Aydınlık ve Karanlık” etkinliğindeki ekip oluşturma ekranını daha sezgisel hale getirmek için optimize etti.2) Takım oluşturma ekranında krallık duyuruları için otomatik çeviri özelliği eklendi.3) Krallığınızın Kayıp Krallık içindeki görkemli zaferleri ve aşağılayıcı yenilgileri, olaydan sonra Krallık Onur sayfasına kaydedilecektir.

3. Diğer optimizasyonlar

1) “Ceroli Krizi” etkinliğinde lider panosu optimize edildi. Artık her generalin kendi sıralaması var. Güncelleme sırasında önceki lider panosu verilerinin kaldırılacağını unutmayın.2) “Ceroli Krizi” olayını yeniden dengelemek için bazı generallerin zorluğunu ayarladı.3) Tomyris’in becerisinin neden olduğu Zehir etkisinin görünmemesine neden olan bir sorun düzeltildi.4) Öğeleri kullanırken “Maks” ı seçtikten sonra artık bir onay kutusundan geçmeniz gerekiyor.5) Artık bir komutanın yıldız seviyesini yükseltirken en son kullanılan malzemeleri eklemeyi seçebilirsiniz.6) Komutan yeteneği “Kupa Avcısı” artık yalnızca barbarları eylem noktaları kullanarak yendiğinizde etkili oluyor.7) Haçlı Seferi’nin Arifesinde 3. Aşama sırasında bir Çapulcu Muhafazasını mağlup etmek artık krallığa sabit miktarda haçlı seferi puanı veriyor ve bu artık mitinge katılan birlik sayısından etkilenmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here