1. Etkinlik Takvimi

Yeni etkinlik takvimi sayfası, valilerin haftalık etkinlik programını bir bakışta görüntülemesine olanak tanıyacak. Hafta boyunca gerçekleşen önemli olayların etkinlik ayrıntıları ve saatleri bu sayfada görüntülenecektir.

2. İlkbahar Etkinlikleri

Kış soğukluğunu kaybetti ve ilkbaharın ilk ılık esintileri karada esiyor. Bu harika bahar günlerini bizimle geçireceğinizi umuyoruz!
Size özel bir dizi özel bahar etkinliği hazırladık. Küçük bir fidanı güçlü bir ağaca dönüştürmek için ittifakınızla birlikte çalışın ve harika ödüller kazanın. Ayrıca sınırlı sayıda üretilen bahar temaları ve dekoratif yapılar kazanma şansınız olacak.
Bu etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgiler etkinlik takviminde yayınlanacaktır.

3. Jigsaw Puzzle Challenge

Yeni yapboz bulmaca oyunumuzda inanılmaz ödülleri bir araya getirin! Krallıktaki en büyük bilmececi olmak istiyorsan keskin gözlere ve hızlı parmaklara ihtiyacın olacak!
Bu etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgiler etkinlik takviminde yayınlanacaktır.

4. Birçok Yeni İşlev
– Yetenek Ağacı Sayfaları: Yöneticiler artık her komutan için 3 adede kadar farklı yetenek ağacı yapılandırması kaydedebilecek. Konfigürasyonların değiştirilmesi bir Yetenek Sıfırlaması gerektirecektir.

– Emoji / Hızlı Sohbet Sistemi: Valiler artık haritadaki şehirlerden veya ordulardan emojiler ve hızlı sohbetler gönderebilecek.

– Avatar Çerçeveleri ve İsim Plaketleri: Profilinizi kişiselleştirin ve kalabalığın arasından sıyrılın!

– Hazır Kontrol Sistemi: İttifak liderleri ve görevlileri artık hangi ittifak üyelerinin hazır olduğunu hızlı bir şekilde görmek için etkinliklerden önce hazır kontrol mesajları gönderebilecek.
– İttifak duyuruları için bir çeviri özelliği eklendi.

5. Ark of Osiris Savaş Optimizasyonları
– Guvernörler artık Ark of Osiris savaşları sırasında ekranın sağ üst köşesindeki mini haritaya tıklayarak takımlarına emir verebilir.
– Ark of Osiris yeniden görünme geri sayımı eklendi.
– MVP valisinin avatarı artık her savaşın sonunda gösterilecek.
– Ark of Osiris savaşı sırasında özel özelliklerin (yani sınırsız birlik hareketi) nasıl kullanılacağına dair talimatlar eklendi.

6. Ek Optimizasyonlar
– Geliştirilmiş barbar modelleri.
– Birlik takviyeleri için geliştirilmiş erken uyarı bildirimleri.
– Karuak Töreni boss zorluğu daha fazla ittifakın katılmasına izin verecek şekilde ayarlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here