Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazımda sizlere PUBG Mobile isimli online oyunun 14. Sezon güncellemelesinden bahsedeceğim.

Keyifli okumalar.

PUBG Mobile 14. Sezon Artık Yayında!

Yeni Ödüller, özellikler ve daha fazlası sezon 14 ile birlikte geliyor!

PUBG Mobile’da 14. sezon yayında. 0.19.0 güncellemesini oyuna sunduktan sonra, Tencent nihayet Sezon 14’ü sezon için yeni Royal Pass ile birlikte oyuncularına sunmuştur.

Yeni sezonun adı Spear the Flame ve oyuna çeşitli yeni güncellemeler, eşyalar, kostümler ve zengin seviyeli ödüller getiriyor.

Her PUBG Mobil Sezon güncellemesinde olduğu gibi Sezon 14 de iki versiyona sahiptir  sırasıyla 600UC ve 1800 UC’de fiyatlandırılan Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus. Elite

Upgrade Plus’ın ikisi arasında daha pahalı olduğu düşünüldüğünde, oyunculara daha fazla oyun içi öğe, ödül ve özel ürün sunuyor.

Bunun yanı sıra, Tencent, kullanıcıların Royal aboneliği Prime abonelik hizmeti yoluyla almasına izin verecek olan Google ile ortaklığını da duyurdu. Prime hizmetine abone olanlar bazı özel oyuncu avantajlarından da yararlanırlar.

Yeni Prime abonelik servisi, Prime ve Prime Plus olmak üzere iki biçimde sunulacak. Kullanıcılar ayrıca aylık, üç aylık ve yıllık olarak hizmete kaydolmayı da seçebilirler. Prime aboneliği ile Royal Pass satın almayı tercih eden oyuncular, her ay itfa indirimleri ve Uçak Sıralaması ekran avantajlarıyla 300RP veya 900RP kupon alacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here