Hiç bilgisayarınızda Rise of Kingdoms oynamak istediniz mi?

İnsanların bilgisayarlarında Rise of Kingdoms oynamayı tercih etmelerinin bir çok nedeni vardır. Bazıları daha büyük bir ekranda tam deneyimi sever. Diğerleri bunu savaşlar sırasında orduları üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak için yaparlar. Ve diğerleri hala bilgisayarlarının telefonlarına kıyasla daha yüksek performansı tercih ediyor. Zaten bilgisayarımı kullanırken kişisel olarak rahatlığın tadını çıkarıyorum.

Sebepleriniz ne olursa olsun, emülatörlerle kurmak çok kolaydır. Benim favorim BlueStacks . BlueStacks’ta halihazırda Rise of Kingdoms oynayan 500.000’den fazla kişi ile iyi bir şirkette olacaksınız.

Tam açıklama: Bu bir satış ortağı bağlantısıdır. Eğer üzerinden RoK indirirseniz, indirmeyi hala ücretsiz tutarken bir komisyon kazanacağız.

Bağlantı yoluyla bu blogu desteklemeye yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederiz.

BlueStacks Nasıl İndirilir

1. Yükleyiciyi indirin ve çalıştırın.

BlueStacks 4’ü indirin

BlueStacks zaten yüklüyse, Rise of Kingdoms’ı BlueStacks’ta açmak için bağlantıyı takip edin .

2. Google Kimliğinizle giriş yapın

Bunu sadece bir kez BlueStacks kurduktan sonra yapmanız gerekir. Henüz bir Google Kimliğiniz yoksa, gerçekten hızlı bir şekilde ücretsiz bir tane oluşturabilirsiniz.

3. Rise of Kingdoms yükleyin

Yukarıdaki bağlantıdan geçtiyseniz, Bu sayfa sizin için otomatik olarak açılmalıdır. Sonra sadece kur’a tıklamanız yeterlidir.

Yoksa, arama çubuğuna yazabilirsiniz.

4. Rise of Kingdoms’ı açın ve tadını çıkarın!

Yüklemeyi bitirdikten sonra Uygulamalarım sekmesindeki simgeyi tıklayabilirsiniz ve gitmeye hazırsınız.

Yeni bir hesap başlatabilir veya devam etmek için mevcut bir hesapta oturum açabilirsiniz.

PC / MAC için Rise of Kingdoms indirin

BlueStacks Kullanma Deneyimlerim

İtiraf etmeliyim ki BlueStacks kullanma deneyimimin çoğu diğer oyunlarla oldu. Birkaç emülatör denedim, ama BlueStacks bana her zaman en iyi sonuçları verdi.

Bir iPhone kullanıcısı olarak, Rise of Kingdoms BlueStacks’ta oynama girişimimi engelledi. Ama BlueStacks’a geri dönmek için umutsuzluğumda, Android’e geçtim. Böylece en sevdiğim tüm kullanımları yakında göstereceğim.

Rise of Kingdom’ın performansı ilerledikçe, birden fazla emülatör hakkında karışık raporlar duydum. Oyun içi sohbette paylaşılan bir sorun var gibi görünüyor. Açıldığında, oyun çökecektir. BlueStacks, bu güncellemeleri çoğunlukla son güncellemelerinden birinde düzeltmiş gibi görünüyor. Ancak, benim gibiyseniz ve esas olarak Discord kullanıyorsanız, bu gerçekten bir sorun değildir.

Destek

İçin avantajlarından biri BlueStacks onların olduğu Deneyimli BlueStacks kullanıcıları topluluğuyla BlueStacks tarafından yönetilir. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, başlamak için harika bir yerdir.

Sadece resmi olmayan bir destek kanalı değil, aynı zamanda sunduğunuz destek biletlerini de daha hızlı izleyebilmeleri için hızlı izleme yeteneğine de sahipler. Tek yapmanız gereken bilet numaranızı modlardan birine vermek.

Ayrıca Anlaşmazlıkları’nda kendi Rise of Kingdoms kanalı da var. Buna katılmak için daha fazla neden var. BlueStacks kullanmasanız bile.

Alternatif olarak, BlueStacks ile ilgili sorun yaşıyorsanız her zaman yorum bırakabilir veya bana mesaj gönderebilirsiniz . Mümkün olan her yerde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.


Artık bilgisayarınızda Rise of Kingdoms oynamak için gereken her şeye sahip olmalısınız. BlueStacks’tan en iyi şekilde yararlanmak için fikirlerinizi duymak isterim . Lütfen yorumlarda BlueStacks’ı nasıl kullandığınızı paylaşın.

Bağlantı yoluyla bu blogu desteklemeye yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederiz.

2 YORUMLAR

  1. bluestacsk 4 te yeni güncelleme sonrası rise of kingdoms oyunu nun açamıyorum.aç butonuna tıkladığımda tekrar aynı sayfaya atıyor beni bi çözümü var mı bunun yoksa başka bi uygulamamı tavsiye edersiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here