İlk büyük Conan Exiles genişlemesi olan Isle of Siptah, önümüzdeki hafta 15 Eylül Salı günü Erken Erişim’de yayınlanacak.

Spitah, Conan Exiles’ın mevcut bölgesini genişletmek yerine, oyuncuların yeniden başlayacağı ayrı bir yeni adadır. Conan the Barbarian temalı hayatta kalma oyununu oynamadıysanız, genişletme, “büyülü fırtınalara boğulmuş” bir haritanın ilk keşfine katılmanız için bir fırsat sunuyor.

Funcom, “Adada tonoz olarak bilinen bir düzineden fazla yeni zindan, aşağılık yaratıklar ve NPC’ler üreten büyücülük dalgaları ve uğursuz bir karanlık kule var” diyor. 

Karavanda pek çok şey oluyor, ancak işin özü, korkunç gökyüzü ahtapotları gibi (aynı zamanda “şeytani canavarlar olarak da bilinir. saf kaos fırtınası “). Elbette en büyük tehdit diğer oyuncular olmaya devam ediyor – aksi takdirde bir hayatta kalma oyunu olmazdı.

Ölümcül şeylerden oluşan bir adanın ve onları çağıran portalların yanı sıra, genişletme, korsan temalı bir bina seti ve bir fırtına sınıfı kale inşa setinin yanı sıra bir gergedan ayağını da içeriyor. Isle of Siptah genişlemesine sahip olduğunuz sürece, bu bina setlerini kullanabilecek ve gergedanı temel oyunda da sürebileceksiniz.Resim 1/14

Gelecek hafta genişlemenin Erken Erişim sürümünden önce, Conan Exiles ücretsiz bir hafta sonu (bugün saat 10’da Pasifik’te başlıyor) ve yüzde 65 indirim alıyor. 

Genişletmenin kendisi 20 dolara mal olacak, ancak Siptah Adası erken erişimden ayrıldıktan sonra fiyat artacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here