Nvidia, bulut akışlı GeForce Now hizmetini her hafta yeni oyunlarla geliştirmeyi taahhüt etti, ancak burada bitmiyor. Bugünün güncellemesine dikkat çeken eklemeler biri Ansel , Nvidia’nın ekran yakalama aracı sağlar yakalayan profesyonel görünümlü çekim.

“Ansel, GeForce Now’ın büyüyen içerik oluşturma araçları koleksiyonuna katılan en yeni özelliktir. Bu araçları PC ve macOS uygulamalarımız için üyelerimizin ellerine teslim etmekten heyecan duyuyoruz ve sosyal medyada neler paylaştıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz #GFNShare kullanan medya, “diyor Nvidia.

Elbette ‘ekranı yazdır’ tuşuna basarak ekran görüntüsü almak hala bir seçenek, ancak Ansel’e kıyasla ilkel. Nvidia’nın fotoğraf yakalama aracını kullanarak, oyununuzu dondurabilir ve en iyi açı ve çekim için kamerayı hareket ettirebilir, işleme sonrası filtreler ekleyebilir, süper çözünürlük ve HDR fotoğraflar çekebilir ve hatta ham modda (OpenEXR formatında) görüntüler yakalayabilirsiniz.

GeForce Now’a yeni ve geri dönen oyunların listesine gelince, bunlar şunları içerir:

  • Star Renegade (Steam’de yayınlandığı gün – 8 Eylül)
  • Railway Empire (Epic Games Store’da ücretsiz – 10-17 Eylül)
  • Şarap Gibi Suyun Tadı Nerede (Epic Games Mağazasında ücretsiz – 10-17 Eylül)
  • Dungeon of the Endless – Crystal Edition
  • Endless Legend – Emperor Edition
  • Pro Cycling Manager 2019
  • Skullgirls
  • UBOAT
  • Assassin’s Creed Chronicles: Çin (Uplay)
  • Sonsuz Uzay 2

Nvidia , şu anda başka hangi oyunların erişilebilir olduğunu merak ediyorsanız , GeForce Now’da bulunan oyunların bir listesini tutar . Bazı yayıncıların belirli oyunları çekmeyi tercih etmesiyle, halka açık bir lansmana giden umut verici bir hizmet . Endless Space 2 bunlardan biriydi, ancak görünüşe göre Nvidia, Sega ile başlığı desteklenen kadrosuna geri döndürmek için bir anlaşma yaptı.BİR SONRAKİ YÜKSELTMENİZ

Oyun için en iyi CPU : Intel ve AMD’nin en iyi çipleri
En iyi grafik kartı : mükemmel piksel iticiniz
Oyun için en iyi SSD’yi bekliyor: oyuna geri kalanından önce girin

Diğerleri de geri döndüler – özellikle Nvidia ve Square Enix birkaç ay önce Just Cause 3 ve 4 gibi oyunları, çeşitli Tomb Raider başlıkları, Deux Ex: Human Revolution (Director’s Cut) ve Mankind Divided gibi oyunları yeniden başlatmak için çalıştı. ve diğerleri.

Bu hafta Ansel desteğini ve bazı yeni oyunları eklemenin yanı sıra, Nvidia, Chromebook kullanıcılarının Steam kitaplıklarını GeForce Now ile senkronize etmesini sağladı. Bu daha önce yalnızca Windows ve macOS kullanıcıları için mevcuttu.

Chromebook desteği , nispeten daha düşük güçlü (ve daha ucuz) dizüstü bilgisayarları etkili bir şekilde ışın izleme özellikli oyun bilgisayarlarına dönüştürdüğü için GeForce’un en ilgi çekici önerilerinden biri oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here