Cyberpunk 2077, birçok modern RPG gibi  , kahramanı V’nin görünümünü değiştirmenize izin veren bir karakter yaratıcısına sahiptir. Oyunun gerçek penis kaydırıcısı ile oynayarak onlara bir burun halkası verebilir veya geniş boyutlarını belirleyebilirsiniz. Veya beğenirseniz, onları SpongeBob SquarePants’tan Handsome Squidward’a benzetebilirsiniz.

Ben bile karıştırmıyorum. Birisi geçenlerde, yılın en büyük oyunlarından birinin baş karakterini, bir gün yanlışlıkla gerçekten kesilen huysuz bir çizgi film kalamarına dönüştürme girişimini paylaştı.

Aşağıdan kendiniz kontrol edin.

Gayet iyi bir çaba, sanırım. Çene mükemmel. Bu kemiksiz kalamarın kemik yapısı, bir mezarlıktan daha fazla kemiğe sahiptir. Yanakların içindeki yanaklardan diğer yanakların üzerinde faydalanmak için iskelet yapımı biraz daha şık bir şeye dönüştürmeyi düşünebilirim.

Bir şekilde Handsome Squidward’ın internet hissine hiç maruz kalmadıysanız, karşılaştırma aşkına işte onun bir fotoğrafı.

Tekrar – yerinde, değil mi? Söylemeliyim ki, Cyberpunk 2077’nin karakter yaratıcısından çok etkilenmedim – Geralt of Rivia’yı yapmaya çalıştım ve akşamdan kalma Gandalf ile son buldum. Bununla birlikte, 2077 Night City dünyasında bu muhteşem canavarlığı yapmayı başaran herkesi tebrik ediyoruz.

Squidward’ın yanlışlıkla yakışıklı olduğu bölümde, bir sürü hayran onu günlerce takip ediyor. İşin garibi , aynı şeyi yapan tuhaf, düzenbaz bir Cyberpunk 2077 NPC’si var . Yakışıklılık olmalı – bunu kendimiz göremememiz utanç verici .Bu kesinlikle hayran yapımı bir eser, ancak Cyberpunk 2077’de de popüler kültüre yönelik pek çok kasıtlı referans var. Hideo Kojima işin içinde ve bu harika Witcher Paskalya yumurtasını bulmak için saatlerce şehri taradım .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here