Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması nihayet tüm PC ve konsol sahipleriiçin mevcutve evet, kendi başına birkaç soruna neden oldu. En son yama, hiç şüphesiz konsol sahipleri için işleri keskinleştirmiş ve AMD sorunları , yapılandırma dosyaları ve bahsettiğimiz daha fazlası dahil olmak üzere PC ile ilgili bir dizi sorunu çözmüşolsa da, aynı zamanda kendi başına birkaç soruna da neden olmuştur. – ve buna ek olarak, bazı PC kullanıcıları, oyun için yeni çalıştırılabilir başlatıcının, hayranların bir HEX editörü ile oluşturdukları “yamalı” exe’den daha kötü olduğundan şikayet ediyor.

Bu çok gizemli bir durum ve oyun şüphesiz hem konsol hem de PC sahipleri için oldukça az soruna neden oldu, ancak oyununuzu son yamaya geri döndürmek mümkündür, eğer bu sizin isteğiniz buysa, böylece her şeyi hala deneyimleyebilirsiniz. oyun, CD Projekt Red’in çıkardığı son sürümle uğraşmak yerine, tercih ettiğiniz ayarları sunmalıdır . CDPR’deki ekibe adil olmak gerekirse, eminim şu anda inanılmaz derecede meşguller, ancak çözdüğünden daha fazla sorun ortaya çıkaran bu geç yamayı yayınlamak, hayranların tam olarak istediği şey değil.

GOG Galaxy’de Cyberpunk 2077 sürümünüzü geri döndürme hakkında bilmeniz gereken her şeyi okuyun – Steam üzerinden satın aldıysanız, seçenekleriniz çok daha sınırlıdır. Konsol oyuncuları, pekala, size Godspeed.

Neden Cyberpunk 2077 Yama 1.04’E Geri Dönülmeli?

Bu, yama notlarını okuduktan sonra kendime sorduğum bir soruydu, ancak elbette, oyunda en son yamada düzenlenmiş, değiştirilmiş veya tamamen kırılmış birkaç özellik var.

CDPR, bir şekilde anlaşılır bir şekilde, yanlış komutun görevleri bozabileceğinden korkarak son yamada oyundan kaldırıldı. Tamamen mümkündür, ancak en azından oyuncunun sorumluluğunda olmalıdır.

Ayrıca, AMD optimizasyon düzeltmesi ve yapılandırma dosyası değişikliği dahil olmak üzere kurulum klasöründe yakın zamanda keşfedilen “ince ayarlar” kaldırıldı. Cyberpunk 2077 için mevcut yürütülebilir dosyayı düzenlemeye çalışırsanız, oyunu bozarak yeniden yüklemeye neden olursunuz.

Buna ek olarak, Dum Dum’un The Pickup görevinden sonra V’yi takip ettiği bir sorunu vardı . CDPR’nin bunun için çözümü, görünüşe göre, bu görevi takiben Dum Dum’u oyundan çıkarmaktı – bu, daha sonraki bir görevi, Second Conflict’i tamamen bozabilir . Düzgün hareketler.

Tüm bu nedenlerden ve daha fazlasından dolayı, 1.04’e geri dönmelisiniz.

GOG Galaxy’de Cyberpunk 2077 Yama 1.04’E Nasıl Geri Dönülür

GOG Galaxy , en azından bu bağlamda, Steam gibi rakiplerinin önüne geçen mükemmel bir özelliğe sahiptir: oynamakta olduğunuz oyunun sürümünü manuel olarak, basitçe, oyunun hemen hemen diğer sürümleriyle değiştirebilirsiniz. Evet, gerçekten bu kadar basit, bir menüden oynamayı tercih ettiğiniz oyunun sürümünü seçebilir ve uzaktasınız.

  • GOG Galaxy’de Cyberpunk 2077’yi seçin ve ayarları tıklayın.
  • Kurulumu Yönetin.
  • Yapılandır.
  • “Otomatik olarak güncelle” seçeneğinin işaretini kaldırın
  • Artık listeden tercih ettiğiniz sürümü seçebilirsiniz – 1.04’ü öneriyoruz. Bu, tam bir yeniden kurulum gerektirebilir.

Cyberpunk 2077 sürümünüzü geri almak bu kadar basit. Steam üzerindeyseniz geri dönmenin bir yolu yoktur ve şu anda 1.04’teyseniz, sürümünüzü korumak ve yukarıdaki sorunlardan kaçınmak için oyunu çevrimdışı oynamalısınız. .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here