Apex Legends Sezon 6’nın kartlarında neler var? Burada yeni bir karakter, silah ve savaş geçişi ile Apex Games’in gelecek sezonunda hazırlanacak çok şey var. Rampart, arenada rekabet etmeye hazır ve artık teçhizatımızı üretme ve geliştirme yeteneğine sahibiz.

Artık Apex’in yeni aşaması geldiğine göre, yeni enerji SMG’sini bir dönüş için alabilir ve yeni bir Dereceli sezonda temsilci oluşturmaya başlayabiliriz. İndirmeniz biterken Apex Legends Sezon 6 fragmanında bir başlangıç ​​yapmak veya tazelemek istiyorsanız, Boosted hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Apex Legends Sezon 6 çıkış tarihi burada

Apex Legends Sezon 6 artık PC’de yayında, bu yüzden indirin. Bu, tipik saat 10: 00 PDT / 13: 00 ET / 18: 00 BST’den birkaç saat önce.

Apex Legends Sezon 6 savaş geçişinin fiyatı ne kadar?

Önceki sezonlara uygun olarak, normal Yükseltilmiş savaş geçişi size 950 Apex Coin’i (9,99 $ / 7,99 £) geri getiriyor. Bu genellikle topu yuvarlamak için oyuncuları birkaç Efsane ve silah görünümü ile donatır. Ardından üzerinde çalışabileceğiniz 100’den fazla Apex Paketi, görünüm ve sprey var. 

Geçişte ilerlemeyi seviyorsanız, Respawn aynı zamanda ilk 25 seviyenin ve bu kademelerin her birindeki tüm kozmetik özelliklerin kilidini açan savaş geçişi paketini de sunuyor. Bununla birlikte, fiyat 2,800 Apex Coin’de önemli ölçüde daha yüksek. Savaş bileti paketini almanın en ucuz yolu, toplamda 29,98 $ / 23,98 £ karşılığında ayrı ayrı 1.000 Apex Coin ve 2.000 Apex Coin satın almaktır.

Apex Legends 6.Sezon Fragmanı

Beklediğiniz gibi, yeni fragman Apex listesinin geri kalanının tanıdık yüzlerini gösterirken Rampart etrafında dönüyor. Sezon 6’ya doğru koşarken ‘Sheila’dan bahseden birkaç teaser vardı ve lansman fragmanı bunun Rampart’ın silahının adı olduğunu doğruladı. Boosted oyun fragmanında neler bekleyeceğiniz konusunda bir fikir edinebilirsiniz .

Apex Legends Rampart: Ramya Parekh kimdir?

Her sezon arenada yeni bir Efsaneyi karşılar ve bu sefer kendi silah modlama dükkanına sahip olan hevesli bir modcu olan Rampart ile tanışıyoruz. Gönderen Outlands olaydan ‘ciro’ Stories , biz Rampart tam adı Ramya Parekh olduğunu biliyoruz, ve o çok güvenli direksiyon ateşli silah bulunuyor. Ayrıca Bangalore ve Cebelitarık ile dost olduğu da açık.

Gibraltar, Wattson ve Caustic’e benzer şekilde, Rampart bir savunma efsanesidir. Yetenekleri, ekibin yararına olacak bir alanı güçlendirmede uzmanlaşmıştır:

Pasif

  • Modifiye Yükleyici: LMG’leri ve Minigun’u kullanırken daha hızlı yeniden yükleme ve artırılmış şarjör kapasitesi.

Taktik

  • Amped Cover: Tam kapaklı bir duvar açan çömelen bir duvar yerleştirin. Bu, gelen çekimleri engeller ve giden çekimleri artırır. En fazla beş tane yerleştirebilirsiniz. 

nihai

  • Yerleştirilen Minigun ‘Sheila’: Herkesin kullanabileceği monte edilmiş bir makineli tüfek kullanın. Uzun bir yeniden yükleme süresine ve yüksek cephane kapasitesine sahiptir. En fazla üç tane yerleştirebilirsiniz.
(Resim kredisi: Respawn Entertainment, EA)

Yeni bir silaha ne dersiniz?

Yeni bir karakterin yanı sıra deneyebileceğimiz yeni bir silahımız da olacak. Volt silahı bir enerji SMG’sidir, bu nedenle şu anda Havoc ve L-Star silahlarıyla paylaşılan Enerji Cephanesini kullanacağını varsayabiliriz. Respawn bu konuda çok fazla bilgi paylaşmasa da, Titanfall 2’de orijinal olarak yer alan Volt SMG, doğruluğu ve düşük geri tepmesi nedeniyle takdir edildi, Apex cephaneliğine mükemmel bir ek olacak ve özellikle ortasına yakın ölümcül olacak gibi görünüyor. -aralık karşılaşmalar.

Dünyanın Kenarı değişti

World Edge’in görünümü yenilendi. Fırlatma Alanı, kubbenin batısında doğacak ve geniş bir lav alanını endüstriyel bir bölgeye çevirecek. Tatbikat Alanı, Geri Sayım tesisi tarafından kuşatıldı ve Evreleme, haritanın merkezinde küçük bir alandır. Kaya duvardaki bir oyuk sayesinde Skyhook ve Survey Camp arasında yeni bir koridor bile var. Maalesef şimdilik uçup giden Mirage Yolculuğu’na veda ediyoruz. 

Respawn; Skyhook, Lava Fissure ve Train Yard’da Blast Walls’u sunuyor. Bu büyük mekanik yapılar, konumlarını güçlendirmek için takımlar tarafından etkinleştirilebilir ve bu da onları dışarı çıkarmayı daha zor hale getirir. Genellikle haritanın etrafında kıvrılan tren de raylarından çıkarıldı ve şimdi haritanın etrafına ayrı arabalarda dağılmış durumda.

(Resim kredisi: Respawn Entertainment, EA)

Zanaatkarlık nasıl çalışır?

Crafting, 6. Sezonda ilk kez sahneye çıkıyor. Bu, kozmetik ürünler üretmek için kullanılan para birimi olan Crafting Metals ile karıştırılmamalıdır. Oyuncular haritanın etrafından malzemeler edinebilecek ve bunları daha iyi bir şey inşa etmek için kullanabilecekler. Turuncu bir kapsül arayın ve aşağıdakiler dahil çeşitli ganimetler yapmak için onunla etkileşime geçin:

  • Silahlar
  • Zırh
  • İyileştirici öğeler
  • Ekler 
  • Devirme Kalkanları 
  • Cephane
  • Mobil Yeniden Doğma İşaretleri

Yukarıdaki öğelerin kilidini açmak için çıkarılan malzemeler gereklidir ve belirli donanım türlerinde birkaç değişiklik vardır. Örneğin, tüm zırhlar (altın zırh hariç) artık seviyesini belirlemek için Evo noktalarını kullanıyor. 45 çıkarılan malzeme için 100 Evo puanı ile seviyelendirebilirsiniz.

(Resim kredisi: Respawn Entertainment, EA)

Blisk geri mi döndü?

Titanfall hayranları, ikinci oyunda Kuben Blisk’i Apex Predators’ın lideri olarak hatırlayacaklar ve Rampart’a ‘The Endorsement’ın sonunda Apex Games’e bir davetiye verdiğini gördü. Apex Legends ve Titanfall aynı evrende geçiyor ve Hammond Robotics’in World Edge’in çekirdeğini kazdığını gördük. Bir Apex fragmanında tanıdık bir yüz görmek şaşırtıcı olmasa da, oyunlar arasındaki bağları güçlendirmek hoş bir dokunuş. Blisk olarak oynayıp oynamayacağımız konusunda bir kelime yok, ama şimdilik hayal edebiliriz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here